fbpx

Це Олена, дружина одного друга, він затримується. Вона поїде з нами, а чоловік пізніше під’їде, – сказав чоловік знайомлячи Катю з красивою молодою жінкою, яка тримала на руках малюка. Вони разом всі відпочивали на морі і Катя з дитиною, навіть, допомагала і лиш по поверненню додому, зовсім випадково, їй відкрилась правда

Нарешті Катя з чоловіком Сергієм, і двома синочками 4 і 5 років, їдуть на море відпочити. Зібралися їхати на машині, разом з друзями, всього вийшло чотири машини.

В день виїзду в машину до Каті підсадили красиву молоду дівчину, вірніше, жінку з дитиною 2 років. Чоловік сказав:

– Це Олена, дружина одного друга, він затримується. Вона поїде з нами, а чоловік пізніше під’їде.

Катя і не заперечувала, бо розуміла, що така можливість не завжди випадає. Їй з дітьми довелося трішки потіснитися, адже дружба це святе!

По дорозі і вже в кемпінгу Катя допомагала молодій матусі з дитиною. Навіть залишалася кілька разів з малюком, майже на пів дня. У ті дні, коли чоловік возив Олену в місто за підгузками та харчуванням.

Оленин чоловік так і не зміг приїхати до них, тому поверталася Олена теж з ними в машині.

Вже після повернення додому зовсім випадково Катя дізналася всю правду. Виявилося, що у Олени немає ніякого чоловіка. Вона коханка Сергія. І цій дитині він татко.

Олена просто теж хотіла відпочити на морі, тому вони і придумали таку історію. А коли Катя залишалася з її дитиною, то чоловік з Оленою дозволяли собі відпочити без зайвих очей.

Однак, найприкріше, що про це знали всі його друзі та їхні дружини, з якими вони разом відпочивали. Мабуть і допомагали вони йому теж. Та навіть найкраща Катіна подруга все знала і нічого не сказала.

Звісно, було розлучення. Катя стала схожою на тінь самої себе, адже пережити зраду чоловіка це одне, а потрапити у таку ситуацію, геть інше.

Катя моя сестра і у неї зараз все добре, з новим чоловіком вони очікують появу другого малюка. Але у мене все ніяк у голові не вкладається те, що сталось. Поясніть, як от так могли вчинити друзі? Бачити все це і мовчати? Невже таке узагалі можливо?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка ілюстративна – pexels.

You cannot copy content of this page