fbpx

Намісник Києво-Печерської лаври вкотре гучно відсвяткував свій день народження(відео)

У Києво-Печерській лаврі відсвяткували день народження свого намісника митрополита Павла. Щороку в цей день до архієрея йдуть гості з дарами, а непроханих гостей непривітно зустрічає охорона обителі, йдеться в сюжеті ТСН.

Від самого ранку у дворі біля резиденції владики Павла одна за одною паркувалися дорогі іномарки, а гості з подарунками та квітами поспішали на святкування. Приїздили люди відомі та заможні – політики, бізнесмени та церковні меценати. Більшість з охороною, яка намагається зберігати спокій своїх господарів. Просто під час знімань двоє охоронців одного з гостей на “Майбаху” за 4 млн гривень затисли оператора ТСН у коло і погpoжували фізичною розправою, забороняли знімати та змушували видалити відео.

Уже під вечір святкування перемістилося в монастирську трапезну, а на подвір’ї знову з’явилися десятки дорогих автомобілів. Для лаври дата народження митрополита – щороку важлива подія. У 2011 р., на 50-річний ювілей владики Павла, гучно святкували в одному зі столичних готелів, де винайняли три бенкетні зали і зібрали більше півтисячі людей. Гостей тоді розважали Таїсія Повалій і Стас Михайлов, а в подарунок церковник отримав “Мерседес” представницького класу, який на той час коштував 700 тисяч євро. Уже наступного року митрополитові подарували “Лексус”, а на святкування з’їхався весь бізнесовий і політичний бомонд столиці.

Читайте також: У мережі з’явилось відео шикарного дня народження ромського барона із Закарпаття

Щоразу на цих подіях журналістам не раді – працівникам ЗМІ погpoжують і забороняють знімати. Два роки тому люди в рясі з прослуховкою у вусі перешкоджали запису, далі двір наповнили дивні молодики і, врешті, журналістам розбили камери з погpoзами “башку відбити”. Цьогоріч минулося без рукоприкладства, а з трапезної лунали співи – однією з перших там затягнули пісню про Суліко.

You cannot copy content of this page