fbpx

Невістка з сином до мене зі столиці приїхали. У нас тут в селі і грубка у хаті і тепло і відсутність світла не так гостро відчувається. Святки вони у нас будуть відзначати, але якщо я спочатку тому раділа, то нині вже й не рада. Справа в тому, що невістка свою сестру запросила, а та пані із вищого кола – олів’є не її рівень

Невістка з сином до мене зі столиці приїхали. У нас тут в селі і грубка у хаті і тепло і відсутність світла не так гостро відчувається. Святки вони у нас будуть відзначати, але якщо я спочатку тому раділа, то нині вже й не рада. Справа в тому, що невістка свою сестру запросила, а та пані із вищого кола – олів’є не її рівень.

У Ольги, моєї невістки, рідня хороша, але от сестра її трішки таки виділяється. Вона працює у арт центрі і спілкується з “вищими мистецькими колами”. Скрізь і всюди Олеся намагається підкреслити свою елітарність, крутість, вишуканість смаків.

Хоча, на мій суто погляд, все це поверхове. Як би вона високо голову не підіймала, але отієї природної вишуканості і інтелігенції не дано. Самі понти.

Ми не раз із нею на світах перетинались. ось на ювілеї свахи у ресторані востаннє. Ніхто з гостей на наїдки не скаржився, всім подобалося, крім Олесі. Вона спочатку прокоментувала вбрання кожного, хто на святі був, зайваживши, що такі світа не її рівень, а потім узялась за страви на столі.

Їла вона все, на апетит не скаржилася, але коментувала, що салати “не такі” вона таке не їсть. Бачила я, як вона таке не їсть, аж за вухами тріщало.

Невістка у мене і симпатичніша, і на характер легша, і з кар’єрою у неї все краще, як і з особистим життям. Але думка сестри, яку вона чомусь називає “експертною”, для неї важлива.

Мене відверто не радує те, що два тижні доведеться під одним дахом із цією пані бути, але більше того, невістка їй у рот заглядає.

Уже думаю заявити, що я не надто здорова і гостей приймати не в змозі, хай мене діти пробачать, але Олесю у своєму домі я не зможу довго приймати гостинно. Хай їдуть до кумів, чи у “вищі кола” підіймаються, але я хочу тихих і спокійних свят з голубцями, котлетами і сиром запеченим, з оселедцем під шубою.

22,12,2022

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page