fbpx
Історії з життя
— Нічого не розумію, Даша! – запитує одного разу подруга, – Цей розкішний букет твій Юрко не тобі, а мамі твоїй подарував. Ого! А ти від нього хоч раз такий подарунок бачила. Та й спілкуються вони якось… ну сама очі відкрий

— Нічого не розумію, Даша! – запитує одного разу подруга, – Цей розкішний букет твій Юрко не тобі, а мамі твоїй подарував. Ого! А ти від нього хоч раз такий подарунок бачила. Та й спілкуються вони якось… ну сама очі відкрий.

Мені або здається, або чогось не розумію в цьому житті. Мій майбутній чоловік не рівно дихає до моєї мами. Він відверто до неї залицяється, і я зрозуміти не можу, що це все означає.

Мені 23 роки, я закінчую університет в цьому році. Нещодавно я познайомилася з чоловіком, який старший за мене на вісім років. Ми зустрічаємося вже півроку. Він мені подобається тим, що у нього серйозні погляди на життя і він вже працює. Не те, що мої одногрупники, лише вітер в голові. Мій молодий чоловік добре заробляє і має власний автомобіль. Одним словом мрія, а не чоловік.

Я люблю вечірки і клуби, він навпаки – спокій і тишу. Але він зрідка дозволяє мені потанцювати, а вночі забирає і відвозить додому. Одного разу я трохи перестаралася з келихами, і моєму  нареченому довелося буквально нести мене додому. Коли мама відкрила двері, і побачила цю картину, йому довелось вислухати багато чого.

Вранці підняла питання про те, що він погано на мене впливає. Тоді я зізналась, що він лише забрав мене з клубу. Сам він не любить такі місця. Мамі стало соромно за свою поведінку, і вона хотіла попросити вибачення. Тому сказала, щоб я запросила його на вечерю, де вона вибачитися і хоч трохи поспілкується з людиною, за яку я зібралась вийти заміж.

Моя мама вже десять років як розлучена і часто влаштовує вечері, на які запрошує наших родичів. Прийшла черга мого коханого постати перед мамою.

Вечір пройшов добре. Мама і мій чоловік знайшли спільні теми для розмови. Вони обоє економісти за освітою і покликанням. Мені була незрозумілою їх розмова. Потім вони змінили тему на подорожі. Виявилося, мама ще до моєї появи була та ще любителька побачити різні пам’ятки. А тут я дізналася, що і мій хлопець виявляється завзятий турист. Мені було нудно, тому що я окрім нашого міста ніде і не була. Турист з мене не дуже. Але здається, їм зовсім не було діла до мене.

З тих пір мій майбутній чоловік часто заїжджав за мною додому, при цьому ми затримувалися в квартирі, так як він і мама знаходять чергову тему для обговорення. А після прогулянки він передавав мене особисто в руки моїй мами. Мені почало здаватися, що він шукає приводу зустрітися з нею.

А нещодавно у моєї мами був день народження. Так він приїхав перед роботою, щоб привітати її і привіз сорок одну білу троянду, саме стільки виповнилося моїй мамі років.

Ось і як це розуміти? Мені він ніколи не дарував такі букети. Всі ці знаки уваги і компліменти не мені, а їй, починають мене бентежити. Як бути в цій ситуації і чи варто з ними про це поговорити? А якщо це тільки плід моєї уяви? Я розгубилась і не знаю, як вчинити.

Передрук без гіперпосилання на – ntermarium.news – заборонено.

You cannot copy content of this page
facebook