fbpx
Історії з життя
Одного разу я повернувся дуже втомлений і роздратований. Це вилилося у суперечку з пред’явленням претензій. Я не витримав і запитав куди дружина витрачає такі суми щодня

В основному за покупки у нашій сім’ї відповідає дружина – вона йде з роботи набагато раніше за мене і тому кожен день має можливість заскочити в магазин за продуктами і побутовою хімією. Оплачує вона все необхідне моєї банківською картою.

Був період, коли я не звертав уваги на її витрати – у нас не було необхідності економити. Але трапилася чергова криза, зарплати стали скорочуватися, багатьом моїм колегам перестали нараховувати щомісячні премії і бонуси. Загалом, всім стало важкувато.

Це стимулювало мене почати контролювати щоденні витрати на продукти. Мені почало здаватися, що вона занадто багато грошей кожен день залишає в магазині. Адже вечорами я отримував смс про списання то п’ятсот, а то й тисячі гривень. Якось занадто багато.

Одного разу я повернувся дуже втомлений і роздратований. Це вилилося у суперечку з пред’явленням претензій. Я не витримав і запитав куди дружина витрачає такі суми щодня:

– Зарплата у мене тепер менша, ми не можемо витрачати її бездумно! Я не можу зрозуміти – на що йдуть ці тисячі при кожному поході в магазин?

– На те, що ми їмо і чим користуємося щодня! Сам подивися і переконайся.

– Дуже добре, дай мені останні чеки, зроблю ревізію.

Чек виявився тільки один, та й той просто з сумою, без переліку позицій товарів. Ці нехитрі документи видають в немережевих магазинах.

– І що я з цього повинен зрозуміти?

Дружина розізлилася:

– Забирай свою карту і завтра йди в магазин сам!

– Ну напиши мені список продуктів.

– Ні, не напишу, здогадаєшся сам що нам потрібно.

Отже, ввечері мені навіть довелося закінчити роботу трішки раніше, щоб встигнути в магазини до закриття. Я витратив години дві свого особистого часу, щоб зробити аналіз цін, знайти максимально вигідні пропозиції і купити тільки найнеобхідніше.

Скільки я витратив? Майже тисячу гривень, хоча на мою ж особисту думку не купив нічого зайвого.

Я прозрів – я був неправий, дружина не тринькає наші гроші. Довелося заглянути в кондитерську і квітковий магазин – купити їй солодощів і букет, щоб вибачитися. Претензії з мого боку вона більше не чутиме.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page