fbpx

Прийшла до мене ціла делегація: свекруха колишня і троє діток чоловіка мого від першого шлюбу. Ну що я? Двері перед носом не закрию, та й на порозі не триматиму бо ж надворі дощ – впустила. Увійшли вони у хату, роззирнулись і почалась вистава для одного глядача

Прийшла до мене ціла делегація: свекруха колишня і троє діток чоловіка мого від першого шлюбу. Ну що я? Двері перед носом не закрию, та й на порозі не триматиму бо ж надворі дощ – впустила. Увійшли вони у хату, роззирнулись і почалась вистава для одного глядача.

Перший шлюб чоловіка тріщав по швах ще задовго до нашого знайомства. Дружина його одне за одним трьох діток йому одразу подарувала, а Василь був не готовий. Більше ті стосунки тримались на обов’язку, чи як. А орт мене він кохав по справжньому. Зустрічались ми три роки, перш ніж я змогла його врятувати від тієї сім’ї.

Але життя нам нормального не дали. Свекруха і дружина колишня ходили довкола колами. Вигадали до нас діток часто у гості відправляти і старших і геть малих. А що робити із дитиною якій рік? Ну цирк та й годі. Так наш шлюб протримався лиш рік. Я була на шостому місяці коли чоловік зібрав речі і пішов до своєї першої дружини. Плакали ми обоє, бо розуміли, що то не з любові його рішення.

Майна спільного у нас майже не було, тому ми вирішили, що і позиватися і ділити нічого не будемо. Аліменти він також сказав, що стабільно виплачуватиме. Кілька років він платив аліменти нормально, а потім почалися затримки якісь. Я ж, як нормальна людина, терпіла це все. Думала, що незабаром все налагодиться, але ні. І так минуло півроку, колишній чоловік мені тільки обіцяв, що скоро ось-ось. Але згодом я зрозуміла, що він тільки обіцяє і нічого не робить.

І ще він повністю забув про нашу родину. До мене, навіть телефонувати перестав, я вже не кажу про те, аби зайти, відвідати. та й до доньки нашої перестав родичатись. таке враження, що ми геть чужі одне одному, ну їй Богу.

А це прийшла матір колишнього чоловіка разом із трьома його дітьми. І хочу уточнити, що після розлучення вона жодного разу нам не зателефонувала та не поцікавилася дитиною. А це вона вирішила мене повчити!

— Припини надзвонювати моєму сину, – каже. – У нього ж діти! Не ліз у сім’ю. – Заявила колишня свекруха мені.

Стою дивлюсь і не знаю, чи то сміятись. чи уже плакати. Сім’я у нього? а я, а донька? Хіба ми не його сім’я? Це його перша дружина втрутилась у наші стосунки і забрала у мене чоловіка.

Я за своє стоятиму горою і зроблю все, аби Василь знову до нас повернувся.

Ну хіба ж я не права?

18,04,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page