fbpx
Шоу-бізнес
Ще один колектив відмовився представляти Україну на Євробаченні

Колектив Freedom Jazz, який посів друге місце в нацвідборі “Євробачення”, відмовився від участі в пісенному конкурсі.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційній сторінці колективу.

Дівчата зазначили, що 26 лютого їм надійшла пропозиція представляти Україну на “Євробаченні 2019”, яке відбудеться в травні в Ізраїлі. Однак колектив прийняв рішення відмовитися від участі.

В цьому році нацвідбір “Євробачення” завершився гучним cкaдалом. Як відомо, перемогу здобула співачка MARUV. Проте 25 лютого артистка заявила, що виявляється від участі в пісенному конкурсі. Про це стало відомо після того, як Національна громадська телерадіокомпанія України не підписали угоду про участь артистки в пісенному конкурсі.

Читайте також: MARUV не представить Україну на Євробаченні-2019

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дорогі друзі! Дякуємо за вашу підтримку, любов, хвилювання і за те, що весь час були з нами! Ми безмежно щасливі, що ви допомогли посісти нам 2-ге місце національного відбору Євробачення-2019! Наша головна перемога – це ВИ! Для вас ми експерементуємо, пишемо пісні, робимо неймовірні постановки і займаємось мистецтвом. Може, колись, ми ще раз спробуємо свої сили у національному відборі… Але тільки що ми отримали дзвінок з НТКУ і хочемо повідомити, що відмовляємось від участі на Євробаченні-2019. Наразі, наш «Cupidon» 💘 летить далі. 🥰 Зараз ми на стадії підписання контракту з европейським промоутером і ведемо перемовини про концертні тури на найближчий час. Тому! Чекаємо вас на наших концертах! 💋 Всім любові! ❤️ – – – – – Dear friends! Thank you for your support, love, excitement and for being with us all the time! We are infinitely happy that you helped us to get the 2nd place of national Eurovision-2019 contest! Our main victory is you! We experiment, write songs, make incredible productions and do art for you. Maybe, once, we will try our forces again … But now we received a call from the NTCU and we want to announce that we refuse to take part in the Eurovision Song Contest-2019. For now, our “Cupidon” 💘 flies further. 🥰 We are in the process of signing a contract with the European promoter and we are negotiating about concert tours for the nearest future. So! We are waiting for you at our concerts! 💋 Love to all! ❤

Публикация от Freedom Jazz Girls Band (@freedomjazz_official)

Опубліковано 26 лютого 2019 року

facebook