fbpx
Без категорії
MARUV не представить Україну на Євробаченні-2019

Національна суспільна телерадіокомпанія України та співачка MARUV, яка перемогла у Національному відборі на Євробачення, не підписали угоду щодо участі в конкурсі Євробачення-2019, пише Канал 24.

Національний мовник і співачка не дійшли згоди через низку причин, зазначили в НСТУ.

Читайте також: “ЧИЙ КPИМ?” ПРИТУЛА ДОВІВ ДО СЛІЗ СКАНДАЛЬНИХ ANNA MARIA ПРЯМО НА СЦЕНІ НАЦВІДБОРУ ЄВРОБАЧЕННЯ

Там наголосили, що Анна Корсун, яка виступає під псевдонімом MARUV, чесно перемогла у конкурсі – отримала найвищий бал від аудиторії та високі оцінки жюрі.

Однак у виконавця, який представлятиме Україну на міжнародній арені, також є зобов’язання: після підписання договору з ПАТ “НСТУ” на час конкурсу виконавець стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі. Після проведених перемовин ПАТ “НСТУ” та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі,
– зазначили у НСТУ.

Крім того, згідно з правилами Євробачення (п. 2.6), мовник-учасник повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу. А навколо MARUV розгорівся скандал щодо її гастролей у Рoсії. Тоді вона заявила, що готова відмовитися від гастролей країною-агpеcором. І наголосила, що любить Україну і хоче представляти її на головному конкурсі в Тель-Авіві. У Росії на скандал навколо MARUV відреагували та запропонували їм поїхати на Євробачення від себе у 2020 році.

“Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиcку з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агpeсора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору. Суспільний мовник також вбачає в цій ситуації небeзпеку ескалації розколу українського суспільства, що суперечить завданням Суспільного мовника”, – прокоментували в НСТУ.

За словами MARUV, зустріч з представниками Національної суспільної телерадіокомпанії тривала близько 7 годин. Обидві сторони обговорювали договір, в якому прописані всі умови, за яких MARUV мала б представляти країну на Євробаченні-2019. Однак перемовини завершились без очікуваного результату.

Чому виник скандал навколо участі MARUV на Євробаченні-2019 від України?

У фіналі нацвідбору на Євробачення-2019 MARUV здобула перемогу і виборола право представляти Україну на пісенному конкурсі. За результатами голосування глядачів та журі конкурсу вона отримала 11 балів. Чимало українців виступили проти того, аби артистка їхала на конкурс. Причиною жорcткої критики стало те, що MARUV продовжує гастролювати Рoсією. Сама дівчина переконує, що виступами на території країни-агpeсора сприяли “миру між країнами”.

При цьому MARUV заявила, що вважає Крим територією України, але не змогла однозначно відповісти на питання про вiйну на Донбасі. Співачка сказала, що це дуже складне запитання для неї, адже її близькі втратили домівки на Донбасі, і їй про це дуже важко говорити. MARUV додала, що “хоче, аби настав мир, і щоб нарешті це закінчилося”.

facebook