fbpx
Історії з життя
Щойно чоловік пішов, я одразу зателефонувала до неї і сказала, що чекаю. Марина Дмитрівна мусила йти дуже обережно, аби сусіди не помітили і не доповіли моєму чоловіку. Щойно вона поріг переступила, як і Макар повернувся – забув ключі. “Мамо, – Поглянув на Марину Дмитрівну гнівно, – А ти що тут робиш? Я заборонив тобі наближатись до мого дому”

Щойно чоловік пішов, я одразу зателефонувала до неї і сказала, що чекаю. Марина Дмитрівна мусила йти дуже обережно, аби сусіди не помітили і не доповіли моєму чоловіку. Щойно вона поріг переступила, як і Макар повернувся – забув ключі. “Мамо, – Поглянув на Марину Дмитрівну гнівно, – А ти що тут робиш? Я заборонив тобі наближатись до мого дому”.

З Макаром ми разом більше 10 років. Одружились у свідомому віці, маючи за плечима солідний життєвий досвід. Нині виховуємо трьох спільних діток і двох його від першого шлюбу.

Макар мій людина із дуже складним характером. У сім’ї він добрий тато і турботливий чоловік, але для підлеглих вимогливий і принциповий начальник.

Я змогла знайти підхід до свого чоловіка, хоч і не одразу. Нині наші стосунки можна назвати ідеальними, але так було не завжди. Ми навіть розлучатись думали, однак, змогли впоратись і з цим.

Справа в тому, що мій чоловік не звик ділитись ні своїми думками, ні емоціями. Він не сентементальний і надіється в житті тільки на себе. Його життя склалось так, що будь він інакшим, хто знає чи й вижив би.

Коли Макар мені про своє дитинство розповідав, я не могла стримати сліз. Мене батьки виростили у любові, підтримували у всіх починаннях, а от Макару було за щастя спати хоч на брудному матраці і поїсти, хоч раз на день.

Виною усьому була його мама. Її життя не склалось і винним у тому вона зробила свого сина. Одного дня вона просто зникла і Макар жив сам у восьмирічному віці, аж доки хтось із сусідів не викликав відповідну службу.

Його мама повернулась згодом, але не сама. У неї уже був і новий чоловік, а що найприкріше – двоє пасинків, яких вона дуже любила. Макар тікав до матері кілька разів, але вона йому завжди вказувала на двері і просила більше не з’являтись.

Мій чоловік сам усього в житті досяг. Працював, навчався, ночами не спав, але таки виборсався. До моменту нашого одруження він уже займав досить гарну посаду і мав власну квартиру. хай і придбану у кредит на багато років.

Не знаю, як нас знайшла мама мого Макара, але одного дня вона виросла у нас на порозі. Чоловік коли її побачив одразу в обличчі змінився. таким я його ніколи не знала, хай і живемо уже більше 15 років разом. Його мама щось говорила, але він мало слухав. Виставив стареньку за двері і заборонив хоч колись переступати поріг нашого дому.

Наступного дня я її зустріла у переході метро. Вона стояла у легенькому платтячку із простягнутою рукою. Я пошкодувала жінку. забрала її до нас в квартиру, вона прийняла душ, я переодягла її у більш теплі речі. дала тисячу гривень.

Виявилось, що другого чоловіка її не стало, а його діти виставили її із тієї квартири:

— Я ж на них приватизувала те житло. Думала, синочки мене до старості догледять, а вони виросли і продали а мені і не подякували і не спитали куди я піду.

Ввечері я про все чоловіку розповіла. Мені було шкода старенької, але Макар і чути про свою маму не хотів. Для нього сама згадка її імені була неприємною і цю тему він швидко закрив.

Відтоді свекруха приходить до мене, коли чоловіка немає. Я оплачую їй місце у хостелі, одягаю, годую. Я знаю, як вона розкаюється і як шкодує про те, що колись так несправедливо вчинила зі своїм сином.

Саме під час останнього її візиту мій чоловік несподівано додому повернувся і застав свою маму у халаті у нас на кухні.

Ох і сцену він мені влаштував, я мало із Мариною Дмитрієвною у двері не вийшла, бо ж стала на її захист. Реакція чоловіка ббула настільки бурною, що я мусила пообіцяти, що більше ніколи не відчиню двері тій жінці і ні чим їй не допомагатиму.

Нещодавно я отримала премію. Грошей вистачить на те, аби придбати свекрусі невелику хатинку у віддаленому селі. Я вже думала саме так і вчинити, але мене спинила мама:

— Чи тобі шлюб не милий, а чи ти не чула, що тобі Макар сказав? ну чого ти втручаєшся, з якої радості узялась допомагати тій жінці? Все ж рано чи пізно випливе назовні і макар уже ніколи не зможу тобі довіряти. Чи ти не розумієш, що саме так стосунки у сім’ях і руйнуються?

Не знаю. як мені тепер і бути. Допомогти людині у скруті, а чи й справді не втручатись і спробувати забути?

11,11,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page