fbpx
Перейти до вмісту

Свекруха сплеснула долонями театрально, кілька разів охнула і сказала, що не потрібно була, поглянула на своїх колег, а потім відкрила конверт. Треба було бачити яке у неї розчарування на обличчі було, коли вона зрозуміла, що саме ми їй до дня народження підготували

Свекруха сплеснула долонями театрально, кілька разів охнула і сказала, що не потрібно була, поглянула на своїх колег, а потім відкрила конверт. Треба було бачити яке у неї розчарування на обличчі було, коли вона зрозуміла, що саме ми їй до дня народження підготували.

П’ятий рік я заміжня і п’ятий рік у нас одні й ті ж неприємності зі свекрухою. Ні, ця жінка не лізе до нас у родину не намагається довести, що я нічого не вмію. не повчає і не накручує сина свого – вона скаче вище наших голів.

Мама чоловіка досить молода жінка, їй лиш під 50. Виглядає вона краще від мене, адже все зароблене вкладає у свою зовнішність. Вона бухгалтер і працює у жіночому колективі: “Мій тераріум”. Так вона називає офіс у якому трудиться.

Колектив підібрався як на замовлення – одна вперед другої. От тільки у тих жінок чоловіки при посадах. а наша свекруха незаміжня. але планку тримає. От тільки оте все за наш рахунок.

Придбала Ірена нову шубу, так хоч з неба сину дістань, а у свекрухи повинна бути точно така, але краща і дорожча. У Світлани нове постільне з Іспанії. Нема питань – замовить собі з того ж сайту. а ти шукай 5 тисяч за простирадло і п’ять наволочок.

Найважче у свята, адже треба щось таке піднести свекрусі, аби та вийшла на роботу після вихідних і всі ахнули. Або ось – день народження її. Замовила вона нам сумку брендову. Я глянула на ціну і очам своїм не повірила. Там три мої зарплати. Та ще й якби сумка, так косметичка у руку на вечірку.

Відзначали у ресторані за містом. Покликала вона своїх колег на свято, одяглась так. аби сумочка, яку ми вручимо підходила “випадково так”. Тричі у нас перепитала, чи ми подарунок принесли. Ми прийшли не з порожніми руками, тому сказали, що є й подарунок.

Тамада прямо виставу цілу із тими подарунками влаштував. Розбирала свекруха пакунки прямо там при госях. Приміряла, роздивлялась, дякувала.

Колеги одна вперед другої старались і подарунки були один кращий іншого. Ну а кульмінацією усього того дійства мав стати наш подарунок із чоловіком.

Театрально зітхнувши і тричі повторивши: “Ой. та не треба було”, мама мого чоловіка відкрила принесений нами конверт. Вона дістала гроші, нічого не зрозуміла і знову зазирнула а чи бува нічого не пропусила і не залишила. На обличі читалось таке розчарування. що їй аж сльози на очі повиходили.

Ми ж із чоловіком просто виморились від отієї гонитви. Кредитні картки в обох порожні, живемо у вічних боргах. У чоловіка три роботи, а я підробляю на вихідних. ну звідки взяти 50 тисяч на омріяну свекрухою сумку?

Ми порадились і постановили поставити крапку раз і назавжди. Подарували ми його мамі 200 доларів і на тому все. Ми ж ще й на свято 10 тисяч додали, бо мама чоловіка бажала прикрасити зал живими квітами. Ну звідки ж більше?

Тиждень минув, а мама чоловіка з нами досі не балакає. Бачте, ми її принизили перед високими гостями і вона нам того ніколи простити не зможе.

Чоловік переживає. бачу, що йому дуже хочеться матері догодити, адже вона вміє такі слова підібрати,що він на все готовий, однак я стою на своєму. Більше ми вище голови заради того, аби свекруха перед подругами покрасувалась, стрибати не будемо. Крапка.

Ну скажіть, хіба то нормально от так жити?

18,11,2023

Головна картинка ілюстративна.

Позначки:

You cannot copy content of this page