fbpx
Історії з життя
Сиділа в автобусі і складала плани на трудовий день, аж тут телефон ожив повідомленням. Розблокувала – від чоловіка. Але сенс дійшов е одразу. Тричі перечитувала перш ніж усвідомила, що повинна якнайшвидше повернутись додому

Цією історією зі мною поділилася моя стара знайома. Вона пішла від чоловіка і попросила трохи пожити в мене. З її дозволу я розповім Вам про те, що з нею сталося.

Ірина п’ять років щасливо жила зі своїм чоловіком, але дітей так і не мали. А, судячи з останніх подій, уже й не матимуть. Справа в тому, що чоловік Ірини місяць тому серйозно сконфузився.

Того дня Ірина, як завжди, збиралася працювати. Вона працювала п’ять днів на тиждень, а чоловік два через два, і вихідні у них часто не співпадали.

Сіла вона в автобус і почала читати новини в телефоні, а тут від чоловіка незрозуміле повідомлення: «Моя на роботі, приходь!»

Голову Ірини відразу переповнили думки, перед нею виринали різні картини, з’явилося багато сумнівів, припущень та ще казна чого. Їй хотілося знайти виправдання повідомленню: може, воно призначалося його мамі або приятелю. Але підозри її не покидали.

Вона поспіхом написала начальнику, що їй терміново потрібний відгул і вийшла з автобуса на наступній зупинці. Ірина знала, що якщо повернутися додому прямо зараз, вона зірве плани чоловіка і таємницю розкрити не вдасться. Тому вона пішла убік будинку пішки, щоб той, кого запросив чоловік, встиг до них прийти.

І ось повернувся ключ, клацнув замок, душа завмерла в очікуванні.

Поки Ірина відчиняла вхідні двері, все навколо зупинилось і секунди здалися вічністю. Потім час раптом помчав швидше, і вона блискавкою влетіла до спальні. Там із її чоловіком сиділа симпатична незнайомка.

Місяць Ірина у мене мешкає і місяць чоловік у неї прощення просить. Каже, що то було вперше і він уже на порозі побачивши знайому зрозумів що помилився. про що одразу і сказав, але та не здавалась.

І бачу я, що Іринка моя день від дня тане. І вже ніби і повернутись би хотіла до чоловіка, але поки я відмовляю. Вірить вона вже його словам про те, що і не могло там бути нічого.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page