Успіхи – вони у кожного різні. Одна людина все життя збирає гроші на дорогий автомобіль відмовляючи сьобі у найнеобхіднішому, а інша має їх декілька ще у 25 років. Ось на одному заході батьки говорили про успіхи своїх дорослих дітей. Про правильне виховання, про гарну поведінку своїх дітей, і про успіхи. І трохи дітей критикували, щоб бути чесними перед собою і перед іншими. Говорили, що ще хотілося б від дітей бачити. Джерело
У однієї мами дочка закінчила університет з червоним дипломом. І знайшла відмінну роботу! Вона розумниця. Вона є цілеспрямованою. Це заслужений успіх. Тільки хотілося б, щоб дочка більше проявляла щирості і частіше обіймала батьків. Ось цього не вистачає дуже.
Читайте також: Це не Голландія – це Україна. Неймовірне тюльпанове поле, створене українцем
У іншого чоловіка син зайняв перше місце на спортивному змаганні. І став майстром спорту. Він енергійний, він багато тренується. Хотілося б, щоб він більше приділяв уваги навчанню. Це важливо все-таки дуже.
У когось діти благополучно створили сім’ю і з’явилися малюки вже. Тільки багато фінансових проблем, доводиться допомагати, а це непросто!
А у когось дитина переїхала в іншу країну і там працює у великій корпорації. Шкода, що так рідко приїжджає і рідко дзвонить.
І одна бідно одягнена жінка встала і теж розповіла про успіхи сина. Похвалилася трішки. Вона сказала, що син вже встав на ноги і зробив свій перший крок. Він двадцять років сидів в iнвaлідному візку, дiaгноз такий. Але плоди своєї праці принесли результат.
Він уже може вставати на кілька секунд. І самостійно їсть ложкою, ось. А більше їй нічого не хотілося б, – так сказала ця мама.
– Тому що це – величезне щастя. Мій син встав на ноги, розумієте? І я палко дякую життю і лікарям за цей успіх! Якщо ще будуть поліпшення – я навіть не знаю, як зможу в таке щастя повірити. В такий неймовірний успіх!
І вмить всі замовкли. Задумалися. Дехто був шoкований почутим. А потім стали підходити до цієї жінки і пропонувати їй свою допомогу і дружбу. І, напевно, стали інакше оцінювати успіхи і проблеми своїх дітей – так вже ми влаштовані.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся