fbpx

У Києві шукають двох 6-класниць, які зникли після занять у ліцеї(відео)

У Києві продовжують пошуки двох 6-класниць, які 10 квітня втекли з ліцею, відімкнули телефони та не ночували удома, йдеться у сюжеті ТСН.

Їхні батьки добу прочісують район та чіпляють оголошення з фотографіями дітей.

Про втечу дівчат батьки дізналися після дзвінка зі школи. Однокласники навіть зняли відео, як школярки вибігають за хвіртку навчального закладу. Вони втекли з третього уроку.

Батьки припускають, що з ліцею діти чкурнули до станції метро – до неї кілька сотень метрів.

В особистому щоденнику 12-річної Варвари її мама Тетяна виявила план втечі, який діти розробляли упродовж кількох місяців. Згідно з ним, школярки планують здолати пішки та на попутках кілька сотень кілометрів – до міста П’ятихатки на Дніпропетровщині. Там їм призначила зустріч ще одна дівчина, начебто їхня ровесниця. З нею діти листувалися електронною поштою.

Сьогодні до пошуків, окрім поліцейських і двох родин, долучилися ще й батьки інших однокласників. По всьому району та околицях міста розвішують фотографії дівчат, портрети з прикметами висять і на станціях метрополітену.

За цей час поліції надійшло чимало повідомлень про те, що дівчат бачили, проте жодне з них поки не підтвердилося.

Читайте також: За попередньою інформацією знайдена в Дніпрі жінка не є зниклою студенткою Мукаддас Насирлаєвою – прокуратура

“Нами проводяться всі можливі першочергові заходи – телефонія, відео. Піднімаємо всі відеокамери по місцю перебування школи – подивимося, в яку сторону вони побігли”, – повідомив начальник сектору ювенальної превенції Дарницького райуправління Анатолій Гайдай.

Батьки розповіли, що дівчата захоплюються коміксами, особливо фантастикою, і сподіваються, що запланована втеча їхніх дітей – лише підліткова авантюра, яка скінчиться якомога швидше.

You cannot copy content of this page