У мене є одна важлива традиція яку я ввела в нашій родині щойно вона була створена: щороку на один тиждень я їду відпочивати одна. Уже п’ятнадцять років поспіль вкінці листопада я відправляюсь на пляж грітись під промінцями теплого сонечка. Збиралась і цього року, але зіткнулась з несподіваними труднощами.
Я працюю на керівній посаді і робота у мене не з легких, як у фізичному, так і в моральному плані. Від мене вимагається зібраність уважність і висока стресостійкість. Саме тому щороку я на один тиждень “виймаю” себе із буднів і перезавантажуюсь. Для цього їду до Туреччини, або Єгипту. В основному сплю в номері ледь не цілий день, або плаваю годинами. Навіть. не розмовляю ні з ким.
Така традиція у мене вже п’ятнадцять років. Чоловік мене розуміє, адже сам має виснажливу роботу, проте він рибак і може хоч раз на тиждень а відволіктись. Зі мною він навіть не проситься, адже пляж і море не його відпочинок. Він з друзями сплавляється по гірським річкам. Для нього головне у відпочинку екстрим.
Так, почувши вперше про те, що ми відпочиваємо нарізно, люди дивуються, проте ми звикли і довіряємо одне одному. Ось і цього року я зібралась на відпочинок, проте зустріла несподіваний опір чоловіка.
За його словами, зараз зовсім не час для того, аби по курортам мотатись. Мовляв, застосунок моїм грошам можна і вдома знайти, а відпочити можна пізніше.
Невже людина не розуміє, що то не пустопорожнє лежання на пляжі, то моя перезарядка на цілий рік. Я просто не зможу у такому темпі працювати довго.
Як це – не час для відпочинку. Адже ж я жива людина. Хіба не маю права на потреби?
21,11,2022
Ірина З.
Головне фото ілюстративне – pexels.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся