fbpx
Історії з життя
У шлюбі вже кілька років, і ніяких проблем, пов’язаних з невірністю, ніколи не виникало – ні у чоловіка, ні з мого боку. Але все змінила зустріч однокласників, на яку я ходила тиждень тому

Побачилася зі старими друзями, випили, повеселилися. Особливо була рада зустріти одного з них – ми в школі сиділи за однією партою кілька років, а після випускного наші долі розминулися. Нам дійсно було що обговорити, ось ми і проговорили всю ніч. Базікали до ранку: всі вже розійшлися, а ми все сиділи, сміялися і згадували минуле.

Повернулася додому близько п’ятої, втомлена і щаслива. Чоловік моїх емоцій не зрозумів – влаштував грандіозний спектакль, мовляв, не ночувала вдома, значить 100% була невірною. А я просто спілкувалася зі старим другом, який мене навіть пальцем не торкнув!

Ні у кого з нас навіть думки в ту ніч не промайнуло обійнятися чи щось більше. А благовірному своєму я це ніяк довести не можу – вже тиждень мене діймає, змушує вибачатися і виправдовуватися за те, чого не було. От скажіть мені: була невірність чи ні? А то я вже сама починаю в це вірити.

Марія, 29 років.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page