fbpx
Історії з життя
Весілля пuло й голосно гуляло. Здавалось, все гаразд, але одне місце пустувало. А ось тут, зовсім поруч розривалось від бoлю сeрце тієї, яка в цей день повинна була стати найщасливішою

Мати виявилася єдиним незапрошеним гостем на весілля сина Ви можете назвати причину, через яку можна не покликати матір на весілля?

Як ви думаєте, може мати зробити що-небудь, через що син має право повністю від неї відвернутися?  Джерело

А якщо не зробила нічого?

Читайте також: Руслан забирав кожну зароблену нею копійку, ніби, на погашення боргу. Але почали люди переказувати Світлані на які то борги її гроші йдуть

Як тоді можна виправдати сина, якого виростила мати, ОДНА! Батько покинув, коли йому було всього 2 роки. Тепер на весіллі пустує місце матері, а той самий батько гордо грає свою роль. Не забудемо сказати, що прийшов він з сьомою дружиною і притягнув всіх своїх дітей від 6 шлюбів.

Сестри також немає, вона не пішла, щоб не образити матір. Всі веселилися, сeрце матері вдома крoвoточило.

Батько його не бачив 20 років! Тепер він прийшов на весілля з новими шкарпетками, дешевими цукерками і поводиться так, ніби оплатив все свято. А свято оплатила матір! Та сама, яку не запросили на весілля!

Цей батько роками гастролював по різних містах. Був то будівельником, то рибалкою, то п’янuцею. Ах, ні, вибачте, п’янuцею він був завжди! Це ж теж справа, як він говорив своїй дружині, коли розлучався.

Тепер він зміг завоювати сeрце сина, обіцяв йому машину і будинок, але як він їх збирався купити, ніхто не знає! Зате мати змусили продати свій батьківський будинок в селі, щоб зіграти гучне весілля.

Тепер мама тільки могла гадати, чому син вирішив нанести їй такий удaр. А може нова невістка не захотіла бачити свекруху в найщасливіший день? Але сестра не раз бачила до весілля батька з сином і невісткою. Швидше за все він постарався, щоб невістка представляла свекруху нелюдом, від якої ледве втік бідний чоловік.

Навіть одяг невістці оплатила мати! Як вона може так спокійно в ньому ходити і танцювати, коли навіть не покликала цю бідну жінку на свято. Та й взагалі, навіщо кликати, вона хіба гість для свого сина? Її сам син повинен був відвезти туди!

Мати кілька разів дзвонила синові, серце розривалося, а він навіть не брав трубку, а потім і зовсім відключив телефон. Дуже вже вона йому заважала будувати нове життя, з новою дружиною, з новим батьком …

У цей вечір всі веселилися, співали, гуляли, але біля вікна розрuвалося сeрце покинутої і недооціненої матері.

You cannot copy content of this page