fbpx
Історії з життя
Я була впевнена, що у нас із невісточкою чудові стосунки. Я з нею і попліткувати могла і порадитись і секрет який розказати. Вона не тільки вислухає уважно, а й пораду дасть, підтримає, добре слово скаже. та й син, я бачила, був дуже щасливий із нею. Мені було приємно приходити до них у дім і відчувати себе бажаною гостею. А минулими вихідними я навідалась, принесла своїх пиріжечків ще гаряченьких, проте синочка мого вдома не було, сама невістка. тут вона і ошелешила мене. тепер не розумію. як бути і що ж робити

Я була впевнена, що у нас із невісточкою чудові стосунки. Я з нею і попліткувати могла і порадитись і секрет який розказати. Вона не тільки вислухає уважно, а й пораду дасть, підтримає, добре слово скаже. та й син, я бачила, був дуже щасливий із нею. Мені було приємно приходити до них у дім і відчувати себе бажаною гостею. А минулими вихідними я навідалась, принесла своїх пиріжечків ще гаряченьких, проте синочка мого вдома не було, сама невістка. тут вона і ошелешила мене. тепер не розумію. як бути і що ж робити.

Я людина дуже товариська і завжди знаходжу мову спільну із усіма оточуючими. де б я не працювала мене цінують і ставлять у приклад іншим. А коли була керівником відділу, то ми найперші і план робили і всі замовлення виконували, бо я умію роботу організувати і знайти правильні 2важелі” у підлеглих.

А як на пенсію вийшла, то теж не сумую. бо ніколи. У мене справ купа. По-перше, я дуже гарно в’яжу. купую пряжу і вив’язую просто дива, які дарую родичам і знайомим. На кожне свято я йду із потрібним і дорогим подарунком ручної роботи. Речі усі унікальні, адже вив’язані в одному екземплярі.

А ще я завжди прекрасно готувала. Мої закрутки хоч на виставку вези. такої смакоти ви ніде не спробуєте, адже в мене всі рецепти із голови. Я прямо відчуваю і на око знаю скільки і чого потрібно покласти, аби старва “заграла”.

От і до невістки із сином я коли ішла намагалася щось приготувати, принести з собою і порадувати дітей.  Мені було приємно пригощати їх, адже невістка завжди з вдячністю приймала мої страви. Таке щире та тепле ставлення до мене я цінувала. У нас були стосунки особливо теплі: сядемо чай пити і я їй, як доні все все розповім, дам слушну пораду, або рецепт який.

А минулої суботи я наготувала пиріжечків із лівером і капустою за своїм особливим рецептом і прийшла на гостину, як завжди. Застала вдома лише невістку, пройшла на кухню. адже ж ми із не завжди там чай пили і говорили. Але не того дня.

Коли я виклала пиріжки, то побачила що вона саме борщ готувала. Я, як завжди підійшла скуштувала узяла трішки підсолила, додала листа лаврового і порадила їй не варити такого густого, адже вийшла у неї як завджи каша. Сіла я в очікуванні чаю. а невістка відчинила двері і сказала, що я повинна піти.

Я дуже здивувалась, запитала, що вона робити має і чого я заважаю. І тут таке почалось…

Того дня невістка мене не тільки виставила за двері, а й сказала, щоби я більше у її дім не заходила. За її словами вона більше не має наміру мене терпіти і віднині син мій сам приходитиме до мене, але не вона. Зверх того, вона заявила, що на свята сімейні також не хоче мене бачити і до мене не прийде.

Тиждень минув, а я так і не змогла з нею побалакати. Коли з сином заводжу мову про поведінку його дружини, той заявляє що вона у нього і так янгол і каже, що я палицю перегнула.

Нічого не можу зрозуміти. Ми так гарно спілкувались завжди, що трапилось?

23,03,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page