Отже, був черговий день, коли діти зривали з хати дах, я вже до такого звикла, тому мало реагую, бо заспокоїти це неможливо. Так, я з тих мам, які прикидаються мертвими, коли не можуть заспокоїти дітей і, щоб поберегти свої нерви, даю їм перебушувати.
І ось телефонний дзвінок. Я беру трубку і номери, наче мого чоловіка, але я не зауважила чи висвітилося його ім’я.
– Алло, – кажу.
– Алло, – тихе з того боку.
– Саша, ти чого шепочеш?, – не розчула я.
Далі чоловік знову щось шепоче. Я розрізняю лише слово «допоможи».
– Ти перестанеш шепотіти чи ні?, – вже злюся я , бо низьким голосом у нашій родині ніхто не грішить, дивіться оповідь вище.
За четвертим чи п’ятим разом перепитування аферюзі уривається терпець і він своїм голосом каже:
– Ти можеш піти в іншу кімнату, де діти не так верещатимуть?
Це мене насторожило, бо ми в однокімнатній квартирі і куди я вийду? До того ж голос. Це був тембр не мого чоловіка, тобто шепіт ще туди-сюди, але голос не мого чоловіка.
Я тоді вибила і передзвонила до свого чоловіка з претензіями, чого це він мені телефонує.
Звичайно, чоловік сказав. Що він не дзвонив, у нього все добре.
І аж тоді до мене дійшло, що я мало не стала об’єктом шахрайства, бо якби мої діти не були такими голосними, я б повірила, що чоловік шепоче, бо він в поліції чи ще щось.
Фото Ярослава Романюка
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся