fbpx

Як дізнатися, що ВАШ порошок не виведе ніякі плями, всупереч етикетці – 2 геніальних способи

Асортимент засобів для прання величезний. І часом вгадати з якістю прального порошку дуже складно. Одні виводять плями, але залишають білястий наліт на темних речах, інші, делікатні, призначені для кольорового одягу, але просто «освіжають», а не випирають як слід забруднення, пише Мамины Шпаргалки.

Хороший пральний порошок

Можна ще довго промyчатись в пошуках відповідного засобу, витративши при цьому чимало грошей, якщо не знати про один простий трюк для визначення якості прального порошку.

Щоб визначити якість прального порошку, розчини в склянці води 1 ст. л. порошку, помістивши потім в розчин шматочок білка курячого яйця, звареного накруто.

Якщо через добу білок залишився неушкодженим, цей порошок низької якості. Білок пом’якшав і навіть почав трохи розчинятися – порошок підходить для прання кольорових речей і одягу з легкими забрудненнями.

Ну а якщо білок розчинився повністю, такий засіб ідеально підходить для прання білих і сильно забруднених речей!

Експрес-тест

Ось ще один експрес-тест. У потрібну кількість ємностей (в залежності від кількості зразків порошку) налий по 50 мл теплої води. Розчини в кожній ємності по 1/4 ч. л. прального порошку. Потім додай в кожну посудину по 2 краплі зеленки, розмішай і спостерігай за кольором води.

Читайте також: 6 крутих способів почистити праску ззовні та зсередини. Це покращить якість прасування в рази!

У склянці з якісним відбілюючим порошком вода повинна втратити колір досить швидко, відповідно, цим засобом можна (і потрібно) прати білі речі.

Корисно? Обов’язково діліться статтею з друзями!

You cannot copy content of this page