fbpx
Історії з життя
Є у мене подруга Свєта, яка до 40 років чотири рази офіційно виходила заміж. Красива, смілива. Чоловіки голову втрачали. Найцікавіше, що в кожному шлюбі була пристрасна любов і з’являлася дитина. Зараз розкажу

Чоловік перший. Хлопчина служив поруч, а Світланка бігала до нього на побачення. Служба була – позаздриш. Дерев’яний будиночок в лісі, десяток свиней в сараї, перевірка раз в тиждень і красиві дівчина під боком.

Як відслужив – відразу одружився. З’являлася доня Катюшка. Одного разу молоді серйозно поскандалили. Чоловік вночі пішов з дому. В той вечір Світла овдовіла.

Чоловік другий. Другий чоловік був приїжджим. Сталося все швидко: спалахнуло кохання, орендували разом житло, розписалися, народили сина.

Світла з синочком на руках забігла попити чайку до сусідки. А там гостював він – молодий, красивий, зухвалий. Замість чаю було щось міцніше. Хлопець не зводив очей з Свєти. Коли та почала збиратися додому, зголосився проводжати. Впевнено заявив:

— Ти будеш моєю.

Так і вийшло. Другий чоловік забрав сина і повернувся на батьківщину.

Чоловік третій. Спільне життя з третім чоловіком солодким медком було не довго. Молодий і красивий працювати не любив, вважав за краще «посидіти» в компанії. Але дитинку просив. Клявся, що виправитися. Випросив. Світла подарувала йому сина.

Грошей не вистачало, жили бідно. Бабуся Світлани купувала з пенсії макарони і варила дітям. Молодий батько клявся у коханні, але матеріально сім’ю з двома дітьми не витягав.

Чоловік четвертий. На той час старша дочка Катя вийшла заміж. Світлана втомилася від вічного безгрошів’я і гулянок чоловіка.

Відпочивали з друзями в наметах на річці. По сусідству розташувалася інша компанія. А там він – серйозний, самотній і при грошах.

Свєтин чоловік чудив, та виливала смуток у жилетку нового знайомого. Від нього повіяло надійністю і стабільністю. Від неї – магнетизмом. Зібрали намети і поїхали ночувати до серйозного. Чоловік залишився на річці.

Незабаром ми гуляли на четвертому весіллі Свєти. Наречена була в білій довгій сукні і з округлим животиком.

Зараз Світлана живе з четвертим чоловіком, їхнім спільним сином і хлопчиком від третього шлюбу. Схоже, що в цій сім’ї все добре.

Я б не змогла будувати нові стосунки, будучи заміжньою і з маленькою дитиною на руках. А що думаєте ви?

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page