fbpx

З острахом очікувала на родичів, чую – замок клацає, в квартиру зайшли. Одяг накинула, посмішку натягнула на обличчя, виходжу зустрічати. А мій Олексій один прийшов

Гості на порозі.

– Варю, я не буду додому заїжджати, відразу після роботи на вокзал поїду. Ти ж пам’ятаєш, що сьогодні тітка Тоня з сином приїде?

– Пам’ятаю! – обманула я, гарячково міркуючи: що ж приготувати, швидко, смачно і щоб на стіл було не соромно поставити?

Після роботи забігла в магазин, купила кукурудзу, курку, сала, ковбаски з сиром, паличок крабових. Вдома курку відразу в духовку закинула, салатик зробила, огірочки-помідорчики відкрила, нарізки поставила. Мамині грибочки, до них картопельки і цибульки.

Поки все варилося-готувалося, прибралась. Стіл на середину кімнати поставила, розклала. Гостям чисті рушники приготувала, ванну помила.

На диван в вітальні чисту білизну принесла, поряд поклала.

Пригадую: тітоньці 43 роки, синові – 11. На ноутбуці зробила гостьовий профіль, щоб хлоп’я пограло у ігри. Стіл накрила, тарілки, прибори і келихи під сік – розставила. Все, до зустрічі родичів чоловіка підготовка була завершена.

Пішла сполоснутися. Помилася, витираюся, чую – замок клацає, в квартиру зайшли. Одяг накинула, посмішку натягнула на обличчя, виходжу зустрічати.

А мій майбутній чоловік один прийшов.

– А де тітонька? – питаю.

– У готелі, де їй ще бути? – здивувався скоханий.

Тут до мене доходить. Почервоніла. Мій пройшов до кімнати і цікавиться:

– О, в честь чого банкет?

Я пояснюю, що чекала його родичів в гості.

– Тітка Тоня спеціально до готелю заселилася, щоб тебе не турбувати. Я поки один жив, вона у мене зупинялися. А зараз не поїхала, хоч я і просив. Зустрів, в готель відвіз. Вони завтра ввечері в гості зайти обіцяли.

Дивимося ми на стіл: удвох ми це точно не з’їмо. Дзвонимо тітці Тоні, розповідаємо про курйоз з повним столом. Вона відповідає:

– В холодильник приберіть, завтра розігрієте. Ми і вчорашнього поїмо, не вибагливі.

Живемо ми разом півтора року. З майбутніми родичами особливо не знайома, кілька раз приїжджали батьки Олексія і все, більше нікого не знала. Квартира Олексія, не моя. Я ще поки навіть не дружина, але вже скоро стану: восени весілля.

До нас гості добралися, як і обіцяли, на наступний день. Від тітки Тоні я була в абсолютному захваті. Її син відмовився від ноутбука, а попросив що-небудь почитати, чим здивував мене ще більше.

Я ще подумала, як мені пощастило: Олексій у мене просто золотий чоловік, уважний, турботливий, батьки у нього чудові, тітка – класна. Не очікувала, якщо чесно. Думала, приїдуть і будуть казати, що я тут ніхто. А ось воно як виявилося.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page