fbpx
Історії з життя
– Зараз мій ранок починається так: я збираю дітей в садок. Повіз, сам на роботу. День відпахав, забираю дітей, заїжджаю за продуктами і їду додому. Готую нам вечерю, прибираю квартиру, запускаю пралку. Дружина? За комп’ютером, шукає теми або знімає чергову сторіс.

Всім відомо, що нажите в шлюбі майно ділиться навпіл, незалежно від того, хто сидів удома і господарював. А як бути, якщо і побут, і заробляння грошей для сім’ї лежали на плечах чоловіки цілком і повністю? Як то кажуть, «я і кінь, я і бик, я і баба, і мужик».

Вчора я поспілкувалася з моїм підписником Євгеном, і він просить поради, як йому вчинити?

– Ми одружені 10 років, двоє дітей. Дружина ніколи не працювала, вона весь час намагалася вести якісь блоги і канали на різних майданчиках. Мріяла розкрутитися і стати знаменитою. Навіть з дітьми сиділа моя мама, вона отримує пенсію і не працює. – розповідає Євген.

Перші роки шлюбу чоловік працював на 2 роботах. Вдень – на заводі, а вечорами Євген таксував, повертаючись додому далеко за північ.

– Зараз мій ранок починається так: я збираю дітей в садок. Повіз, сам на роботу. День відпахав, забираю дітей, заїжджаю за продуктами і їду додому. Готую нам вечерю, прибираю квартиру, запускаю пралку. Дружина? За комп’ютером, шукає теми або знімає чергову сторіс. Увечері я розповідаю молодшому казку, перевіряю у старшого завдання(підготовка до школи) і допомагаю, якщо треба. Потім мию посуд, збираю обід на роботу.

Євген відмовився від підробітку в таксі якраз через безлад у квартирі і порожній холодильник. Їдучи на роботу о 7 ранку і повертаючись за північ, він почав помічати, що квартира перетворилася на справжній сарай, а дітям нічого одягнути в садок – все брудне.

– Я пішов з таксі. Якось приїхав додому о першій годині ночі і до мене підійшов старший син. Він хотів їсти. Їжі вдома не було ні крихти. Я пішов і розбудив дружину. Вислухав лекцію про те, як вона втомилася за день, і жодних адекватних аргументів.

Готівку Євген намагався вдома не зберігати – дружина забирала все до копійки і йшла купувати те, що їй потрібно для каналу. Наприклад, косметику, коли намагалася вести блог про косметику.

При цьому, Євген примудрився поліпшити житлові умови сім’ї. Двокімнатну квартиру, що дісталася йому в спадок від батька, він поміняв на трикімнатну з доплатою.

Старенький автомобіль замінив на бюджетну іномарку. Невеликий гараж, неподалік дому, різноманітну побутову техніку та гаджети – все це купив чоловік сам.

– За ці 10 років дружина принесла в дім сумарно 200 гривень. Заробила на своїй творчості. Завжди чую: «У мене немає часу, мене чекають підписник». Підписники. Півтора людини на десять блогів. Я втомився. Розмови з дружиною ні до чого не привели. Діти не зважають свою матір і не слухаються її. А мені потрібна дружина, а не цей вічний ледачий блогер.

– А чому Ви раніше тривогу не забили? – я дозволила собі поцікавитися. – Ви ж 10 років разом прожили, невже не можна було якось розворушити дружину? Виходить, Вас все влаштовувало?

– Вона не відразу така стала. Перші кілька місяців і посуд мила, правда готувати не вміла, але вчилася. А потім якось понеслося. Боровся, але безуспішно. «Ти мене не цінуєш як особистість, хочеш зробити з мене посудомийку!», «Цього разу у мене все вийде, не заважай!», «Подавай на розлучення, раз не влаштовує. Але май на увазі – діти будуть жити зі мною!». Тонни сліз і суперечок. І в пошуках себе я їй заважаю, і діти її відволікають. Мені простіше було все самому зробити, ніж вислуховувати чергову порцію виправдань. Зрештою, я почав ставитися до дружини як до кота. Поїсть, поспить. Є – і добре. Чомусь я дуже боявся розлучення, боявся, що дітей залишать з нею. А як їй можна дітей довірити? Якщо вона навіть кашу зварити не в змозі?

Євген не сам подав на розлучення, хоча думки про розлучення все частіше і частіше приходили йому в голову. Його дружина познайомилася з чоловіком і вирішила піти до нього.

– Те, що діти будуть жити зі мною – це точно, вона сама відмовилася їх забирати. Але квартиру, машину і гараж дружина хоче поділити навпіл. Звичайно, не дуже значний капітал, але тим не менше. У деяких і цього немає. А я не розумію, чому я повинен все поділити. Не розумію. Вона всі ці роки сиділа на моїй шиї. Займалася б сім’єю – слова б не сказав, навпаки, все б їй і дітям залишив. Виходить – 10 років все влаштовувало, а тепер я все чесно зароблене повинен поділити.

Євген відвідав юриста. Довести що дружина Євгенія не займалася домом і дітьми, а все лежало на плечах чоловіка, а догляд за дітьми – на плечах його мами, практично неможливо. Єдиний варіант для Євгена – угода про передачу половини майна дружини у власність дітей в рахунок виплат на дітей.

– Вона на таке не згодна. Їй гроші потрібні, вона навіть суму назвала. Віддам. Позичу, зароблю, але віддам. А потім щомісяця буду до розпорядників бігати, щоб її за несплату аліментів карали. А платити вона не буде, впевнений. А може ну її? Хай забирає все і йде на всі 4 сторони, подалі від дітей? І гроші не потрібні, сам дітей виховаю. Не знаю. Перший раз на такому роздоріжжі!

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page