fbpx

Зізнаюся, виходила за Михайла без найменшої краплі любові. Я просто розуміла, що витягнула собі квиток в щасливе безбідне життя і це гріло мені душу, коли він одягав мені на палець обручку з діамантом

Сама я з дуже простої середньостатистичної сім’ї. Мати все життя в шкільній бібліотеці книжки по полицях розкладала, а батько то працював десь, то сидів удома за чаркою.

Мої батьки не могли похвалитися прекрасною зовнішністю. Але я, з незрозумілих мені причин, вийшла цілком симпатичною, навіть красивою дівчиною.

Ближче до 18 років почала помічати, що користуюся неабиякою популярністю серед хлопців. Згодом навчилася професійно фарбуватися, доглядати за собою. Зустрічалася тільки з красенями, була при надії, але нічого не вийшло, бо рано мені було ще матір’ю ставати: ні професії, ні серйозних планів з його боку.

Потім професію отримала, курси закінчила манікюру-педикюру. Мені дуже сподобалася працювати в індустрії краси. Я отримувала справжнє задоволення, створюючи жінкам ідеальні нігті.

До речі чоловіків-клієнтів було не менше за жінок і платили дуже добре. Знаки уваги виказували всі, але заміж, як то кажуть, ніхто не кликав.

А одного разу почав заходити до мене чоловік. Дуже багатий. Але на вигляд мав не дуже! Старший за мене на дванадцять років. А мені тоді двадцять п’ять було. Залицявся Михайло до мене красиво. Виявився людиною доброю і, головне, закохався в мене так, що готовий був хоч завтра під вінець.

Зізнаюся, виходила за нього без найменшої краплі любові. Я просто розуміла, що витягнула собі квиток в щасливе безбідне життя і це гріло мені душу, коли він одягав мені на палець обручку з діамантом.

Почали жити. Я пішла з роботи, тому що потрібно було стежити за величезним триповерховим будинком. Точніше за обслуговуючим персоналом, який так і норовив схалтурити. Поступово я звикла до життя багатої панянки. Чоловік на мене не міг надивитися, все, що я захочу, купував і просто млів від мене, ніби я рідкісна картина в діамантовій рамці або тисячолітня ваза. Мені це навіть набридати стало, особливо погляд його цей, зворушливий. Але я по-своєму прив’язалася до нього. Свою зовнішність він компенсував безкорисливістю і дуже добрим ставленням до мене.

Приблизно через рік після нашого весілля, святкування якого, до речі, пройшло в Італії в старовинному особняку на озері Комо, постало питання про дітей. До мене Михайло не був одружений і про дітей мріяв безперервно. Тягнути далі було не можна. Але найбільше боялася, що дитина буде схожа на чоловіка. Я і так дітей не надто люблю, а якщо буде копія татка, точно любити не зможу. Принаймні я так думала.

І тоді я зробила найсерйознішу помилку в своєму житті — “погуляла” зі своїм давнім кавалером, тим самим красенем, від якого одного разу вже була при надії. Після мого заміжжя ми з ним іноді зустрічалися, але так, несерйозно.

Про свій цікавий стан я йому нічого не сказала. Як то кажуть, менше знає, краще спить.

Все вийшло чудово. Місяці проходили ідеально, Михайло пилинки з мене здував, багато подорожувала, жила, як королева в найкращих апартаментах.

І ось, в один із теплих осінніх днів мій чоловік вперше взяв «свого» сина на руки. Дивлячись на те, який він був щасливий, я думала тільки про одне: хай Міша ніколи не дізнається, хто батько цього милого малюка.

Час йшов. Чоловік багатів, причому гроші він заробляв, немов з повітря. Побудував новий будинок, навіть, більший за перший. Я і син, як і зазвичай, ні в чому не мали потреби. Він найняв трьох нянь з вищою освітою із знанням мов, щоб вони з народження говорили з дитиною іноземною.

Ми багато подорожували. Чоловік і раніше любив тільки мене, інших жінок для нього не існувало.

Звісно, він бачив, що син не схожий на нього, але вважав, що свою красу хлопчик взяв від матері, тобто від мене. Він мені сам про це говорив, тому я була відносно спокійна.

Коли Кирилу виповнилося вісімнадцять, на нього стали задивлятися навіть мої приятельки. А в нашому колі, самі знаєте, тітки всі підтягнуті, доглянуті. Кирило чудово розумів їхні погляди і навіть іноді їм підігравав. Втім, бував син вдома рідко, так як навчався в Лондоні.

Все, що відбувалося далі можна назвати язик мій — ворог мій. Після зайвого келиха я зруйнувала своє життя і зробила дуже зле людині, яка мене любила.

Була у мене приятелька Рита, навіть не подруга. Колись ми з нею працювали разом в салоні. Вона іноді приходила до мене робити манікюр або педикюр. Я їй свої речі старі дорогі віддавала. Один раз навіть взяла її в поїздку за компанію на Сейшели. Звісно, все оплатили ми.

Розумом я розуміла, що вона заздрить мені надзвичайно. Але та намагалася цього непоказувати, весь час в любові мені зізнавалася і говорила, яка я класна. Не знаю, чому тримала її в оточенні, напевно, подобалося мати «придворну даму».

Одного разу ми з нею добряче “погуляли”. Випите розв’язало мені язика настільки, що я зробила ту саму помилку, після якої життя моя пішло під укіс. Я розповіла Ритці всю правду про появу сина. Що батько Кирила мій колишній, що він красень і тому моя дитина має настільки ж прекрасну зовнішність. Що тут скажеш…

Думаю, вже зрозуміло, що зробила ця «подруга», до якої я була так добра. Вона записала нашу розмова на диктофон в телефоні і переслала запис моєму чоловікові. Я не відразу дізналася про це. Чоловік слова не сказав. Він просто потайки зробив тест, який відкрив йому всю правду.

У нас не було з’ясування стосунків. Мій чоловік — ділова людина і ніколи не опустився б до дешевих сварок.
Він просто прислав мені на емейл скан тесту на батьківство і заяву про розлучення.

Для мене це стало справжньою несподіванкою, адже з того мого зізнання Ритці минуло 3 місяці. І весь цей час Міша спілкувався зі мною і з сином як ні в чому не бувало.

Дуже сподівалася отримати щось при розлученні. Але, на жаль, документ, який я за годину до весілля не дивлячись підписала виявився шлюбним контрактом, згідно з яким мені залишаються тільки речі, куплені мені в шлюбі. І вийшло, що ні на що я претендувати не можу.

З’їхати мені довелося швидко. Тепер живу в батьківській однокімнатній квартирі, яка дісталася мені у спадок. Свої речі я вивозила з дому чоловіка кілька місяців. Благо накопичила за час шлюбу. Тепер живу за рахунок того, що продаю їх.

Від мого сина колишній чоловік не відмовився. Він ростив його як свого, дуже любить і сказав, що буде і далі про нього піклуватися. А ось мене дитина бачити не хоче. І це ще одне моє випробування. Знаю, що колишній чоловік вже привів в будинок молоду дівчину і за чутками вона при надії.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page