fbpx
Без категорії
10 ознак того, що ти — розумна жінка

По мережі постійно бродять статті на тему «125 ознак того, що ти – мудра жінка». Нічого нового там, звичайно, не пишуть. Більш того, там і про мудрість немає ні слова. Тільки про зручність. Мудра жінка – це, виявляється, жінка, яка зручна чоловікові.

МИ не можемо з цим погодитися, але, щоб заперечувати, потрібно запропонувати альтернативу, правда? Це ми і робимо.

Ти собі не брешеш

Ні в головному, ні в дрібницях. Тому що – а сенс? Розгрібати проблему доведеться рано чи пізно, так чи інакше. А брехня віджирає ресурс, який знову ж таки доведеться якось заповнювати. Навіщо це все? Якщо він так і не подзвонив, це означає, що ти йому не сподобалася. Крапка. Фантазії про те, що він поїхав в Гватемалу відвідати раптово хвору бабусю, або втратив твій номер, або так сильно закоханий, що соромиться зателефонувати, – не твої фантазії. Ти не займаєшся самообманом і не страждаєш потім від його наслідків.

Ти не зациклена на чоловіках

Зрозуміло, ти їх любиш. Але тобі є що любити і крім прекрасних хлопчиків – свою роботу, свою сім’ю, своє хобі. Звичайно, чоловіки у тебе були, є і будуть. Можливо, ти вже знайшла чоловіка, з яким плануєш провести залишок днів. Але ти не вважаєш, що тільки в цей момент ти ствердилася, нарешті, як жінка. Ти була нею до вашого знайомства і залишишся нею, якщо ви раптом розлучитеся. І найголовніше – ти ніколи не станеш задушливою жінкою. Тією самою, що буквально не дає своєму чоловікові вдихнути свіжого повітря, тому що постійно на ньому висить. Ти самодостатня.

Ти не впиваєшся емоціями

Якщо ти щаслива – ти радієш. Якщо тобі погано – ти сумуєш. Ти не ховаєш свої емоції і не пригнічує їх, оскільки розумієш, що їх суть ти сама. А ось професійної страдниці з тебе не вийде, тому що ти себе не накручуєш, не перебираєш свої образи і втрати. Загалом, не влаштовуєш театр однієї актриси – о, як я страждала, яку трагедію пережила! Пережила – і слава богу, нема чого в цьому колупатися роками.

Ти прониклива

А значить, відразу бачиш, коли тобі брешуть, що, звичайно, дуже і дуже корисно. Але твій внутрішній зір не вибірковий і не спрямований тільки на тебе саму. Ти відчуваєш, коли комусь дійсно погано, і ти запропонуєш допомогу. Ти бачиш, коли хтось дійсно щасливий, і ти це відзначиш, тому що людині буде приємно.

Твій образ склався

Ти знаєш, що тобі йде, а що – ні, і не витрачаєш час на ризиковані експерименти, про які потім пошкодуєш. Ти не женешся за модою, а стежиш за нею і вибираєш тільки те, що ідеально впишеться в твій стиль. Неодмінно справити на когось враження – взагалі не твоє завдання: головне, гармонія зовнішнього і внутрішнього. Що найцікавіше, з боку здається, ніби ти взагалі зовсім не хочеш ніяких зусиль для підтримки своєї краси, але при цьому ти завжди і всюди виглядаєш доречно. Рівно так, як того вимагає ситуація.

Ти сама встановлюєш рамки

У будь-якій сфері твого життя є певні межі, за межі яких тобі не хочеться виходити. Або, навпаки, туди не хочеться когось пускати. І продавити ці кордони не вдається нікому і ніяким способом. Тебе можуть умовляти, підкуповувати, шантажувати або намагатися обдурити, але це марна трата часу і сил. Тому що ти сама вирішуєш, коли, навіщо і для кого ці рамки можна зрушити.

Ти прекрасно себе знаєш

Твоє тіло не підносить тобі несподіваних і неприємних сюрпризів просто тому, що ти до нього уважна. Ти, ясна річ, жива людина і можеш захворіти або раптово погано себе відчути, так просто не виспатися, в кінці кінців. Але у тебе не буває важкого похмілля в той день, коли потрібно виглядати добре і бути бадьорою. Тому що напередодні ти зупинилася рівно тоді, коли було треба. І це, до речі, зовсім не залізна воля і не постійний самоконтроль – ти просто відчуваєш себе, тому що вмієш, а вмієш, бо розумієш, як це важливо.

Ти вмієш аналізувати

Мрії – справа хороша, але ти все-таки віддаєш перевагу планам, коли мова заходить про щось важливе. І ці плани ніколи не бувають нездійсненними. Це знову ж таки питання чесності з самою собою, але не в першу чергу. Мало користі від уміння будувати плани, якщо немає вміння аналізувати ситуацію і прораховувати варіанти. Ти вмієш і те, і інше.

Ти живеш справжнім

Минуле тебе цікавить тільки в зв’язку зі спогадами і накопиченим досвідом. А ось переживати з приводу того, що було зроблено не так, сказано не так і прожито не так, ти не будеш. І його минуле тебе теж цікавить виключно в контексті «А що там взагалі було?». І тільки. Ніяких «А чому?», «А ось якби …» і «Та як він міг!». Минуле пройшло. А що стосується майбутнього, то ніякого передбаченого майбутнього не буває, і ти це прекрасно усвідомлюєш. Тому мріяти і планувати можна, звичайно, але жити треба зараз. І у тебе це виходить.

Ти залишаєшся жінкою

Ти зовсім не збираєшся піддаватися на дурні виверти в дусі «справжня жінка повинна …», але і заперечувати свою жіночність тобі в голову не прийде. З якого, власне, дива? З чого б раптом відмовлятися від кольорів, від гарних суконь і сумочок, від домашнього затишку і від балаканини з подругами? Бути жінкою – прекрасно. Нерозумно від цього відмовлятися, правда?

You cannot copy content of this page