fbpx

10 помилок юності, які можуть зіпсувати вам життя

Помилки людей у ​​віці від 20 до 30 років здатні змінити все життя на гірше. І хоча все ще можна виправити, на одні й ті ж граблі краще на наступати!

Ми вибрали на популярному сайті запитань і відповідей Quora розповіді про найгірші помилки, які роблять молоді люди. Вони здатні вплинути на професійне майбутнє і особисте життя, так що постарайтеся їх уникнути.

1. Думати, що для успіху досить освіти і таланту

Добре бути розумним, талановитим і освіченим, але без важкої праці все це не гарантує великих звершень. Запам’ятайте, що успіх не дається просто так. Ніколи.

2. Нехтувати здоров’ям

Дорослішаючи, ми поступово розуміємо, що жити, як в студентські роки, вже не виходить. І чим більше проходить років після випуску, тим більше шансів, що споживання алкоголю, куріння або нездорове харчування перейдуть з категорії прийнятної поведінки в ранг небезпечних звичок.

Також молоді варто також звернути увагу на стан психіки, оскільки дуже часто психологічні проблеми виникають якраз з 20 до 30 років.

3. Не відкладати гроші

Згідно з недавнім опитуванням, проведеним фінансовою компанією Bankrate серед тисячі осіб, у 69% молодих людей у ​​віці з 18 до 29 років взагалі не було заощаджень.

4. Вважати, що щастя і гроші – одне і те ж

Висока зарплата і престижна робота, звичайно, можуть зробити нас досить радісними, але для справжнього щастя потрібно набагато більше. Якщо зараз ви ганяєтеся за грошима замість того, щоб займатися улюбленою справою, пізніше про це неминуче доведеться пошкодувати.

5. Здаватися при перших ознаках проблем

Кінець серйозних стосунків, звільнення з роботи, крах стартапу – все це здається дуже страшним, коли відбувається вперше. Невдачу потрібно використовувати як матеріал для самовдосконалення, а не як привід наступного разу ставити собі простіші цілі.

Читайте також: Тільки так повинна відповідати мужикам справжня жінка! Сильно!

6. Залежати від чужої думки

На початку кар’єри важливо не дозволяти іншим робити вибір за вас. Ніколи не дозволяйте чужій думці впливати на ваші рішення. Ваш успіх буде залежати від того, як ви себе сприймаєте: саме від цього залежить і те, що про вас думають інші”.

7. Бути нетерплячим

Багато хто вважає, що до 30 обов’язково потрібно встигнути завести сім’ю, власну квартиру або будинок і мати план розвитку кар’єри на 10 років вперед. Це зовсім не обов’язково. Будьте терплячі і зосередьтеся на поточному моменті. Пам’ятайте про концепцію відкладеного винагороди.

8. Намагатися всім догодити

Буває приємно і зручно підтримувати дружні відносини з колегами, але всім сподобатися неможливо. На початку кар’єри здається природним шукати дружби з начальником, колегами чи клієнтами. Насправді варто усвідомити, що декому ви просто не подобаєтеся, змиритися з цим і йти далі.

9. Бачити світ чорно-білим

Автор і інвестор Джеймс Альтушер вважає, що багато молодих людей страждають неа максималізм. Наприклад, деякі вважають, ніби повинні вибрати між кар’єрою заради особистого успіху і справою, що приносить користь суспільству, не розуміючи, що особистий інтерес і суспільна цінність не обов’язково суперечать один одному.

10. Думати, що всім, крім вас, все дається легко

У молодості може здатися, що друзі краще справляються з кар’єрою і більш впевнені в собі. Але незалежно від доходу, роботи або життєвої ситуації, кожній молодій людині треба багато чого дізнатися про життя – цей процес ніколи не припиняється.

Джерело.

You cannot copy content of this page