fbpx
Без категорії
10 речей, які кожна жінка повинна вимагати від партнера у стосунках

Достойна жінка ніколи не буде в стосунках, в яких немає цих 10 речей. Будь достойною, пише Soulpost. Ти в праві вимагати це:

1. Повага.

Він повинен поважати тебе. Це основа відносин. Якщо він хоче, щоб ти поважала його, він повинен поважати тебе, твою думку і твоє тiло.

Читайте також: 15 РОЗКІШНИХ ВИСЛОВЛЮВАНЬ ОНОРЕ ДЕ БАЛЬЗАКА ПРО ЖІНОК І КОХАННЯ

2. Близькість.

Достойна жінка знає, що тільки близькість допомагає створити справжній зв’язок. Вона готова відкритися чоловікові, але чекає і від нього того ж.

3. Незалежність і свобода.

Його повага має поширюватися і на твою незалежність і свободу. Він повинен розуміти, що ти – окрема особистість зі своєю індивідуальністю. Він повинен дозволяти тобі займатися тим, що тобі подобається, здійснювати свої мрії і добиватися своїх цілей.

4. Не намагатися її змінити.

Достойна жінка впевнена в собі. Вона знає свої сильні і слабкі сторони, вона завжди вдосконалюється. У неї свої тверді переконання і цінності. І чоловік не повинен намагатися її змінити.

5. Постійно спілкуватися з нею.

Ти не повинна губитися в здогадах. Ти не повинна бути з тим, хто не в змозі спілкуватися з тобою. У вас повинні бути глибокі розмови. Він повинен ділитися з тобою своїми почуттями.

6. Довіра.

Без довіри не може бути здорових відносин. Кожен з вас повинен довіряти і відчувати довіру. Твій чоловік повинен вірити в тебе і дозволяти тобі жити тим життям, яке ти хочеш для себе.

Читайте також: 1 ПРИЧИНА, ЧОМУ ЧОЛОВІКИ БАЛУЮТЬ КАПРИЗНИХ ТА ВИМОГЛИВИХ, А НА “ПРАВИЛЬНИХ” І “НОРМАЛЬНИХ” ЖІНОК “ЗАБИВАЮТЬ”

7. Бути на рівних.

Чоловік не повинен дивитися на тебе ні зверхньо, ​​ні знизу вверх. Ви повинні бути рівними партнерами.

8. Зберігати приcтрасть.

Ти достойна відчувати себе бажаною, знати про його почуття.

9. Зусилля.

Щоб відносини були успішними, потрібно добре старатися. Але ти не можеш тільки одна докладати зусилля. І ти в праві вимагати цього від свого чоловіка.

10. Вірність і відданість.

Гідна жінка не терпить зрaди. Став високу планку і не знижуй її.

You cannot copy content of this page