fbpx
Дозвілля
10 цитат з Біблії для тих, хто хворіє

Тим, хто перебуває в лікарні, більше, ніж будь-коли, необхідна впевненість у Божій доброті і безперервної любові. Коли затоплюють хвилі бoлю, і зникає будь-яка надія, потрібне те, що допоможе відчути Господню опіку.

10 цитат із Біблії для тих, хто хворіє

  1. „Господи, моя скеле, моя твердине мій визвольнику, мій Боже, моя скеле, що до неї прибігаю; ти мій щит, ріг спасіння мого, мій захисте!“ (Псалми 17:3)
  2. „Бо я певний, що ні смepть, ні життя, ні ангели, ні князівства, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні висота, ні глибина, ані інше якесь створіння не зможе нас відлучити від Божої любови, що в Христі Ісусі, Господі нашім.“ (Римлян 8, 38-39).
  3. „Навіть коли б ходив я долиною темряви, – я не боюся лиха, бо ти зо мною. Жезло твоє й палиця твоя -вони дають мені підтримку.“ (Псалми 22:4)
  4. „А Ісус їй: «Я – воскресіння і життя. Хто в мене вірує, той навіть і вмepши – житиме! Кожен, хто живе і в мене вірує, – не вмpе повіки. Віриш тому?»“ (Йоана 11, 25-26)
  5. „Бог нам прибіжище і сила; у нещастях з’явився з дужою допомогою. Тим не злякаємось, хоч би й земля провалилась і гори захиталися серед моря. Нехай ревуть, бушують його води, хай дрижать гори від його обурення. (Господь сил з нами, Бог Якова – наша твердиня.)“ (Псалми 45:2-4)
  6. „Ось чому ми не втрачаємо відваги: хоч наша зовнішня людина занепадає, однак наша внутрішня обновлюється день-у-день. Бо те, що одну мить триває, – наше легке горе – готує нам понад усяку міру вічну ваготу слави, нам, що дивимося не на видиме, а на невидиме. Видиме бо – дочасне, а невидиме – вічне.“ (2 Корінтян 4,16-18)
  7. „Тiло моє і моє серце знемагають; Бог – скеля мого серця і повіки моя доля.“ (Псалми 72, 26
  8. „Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що у своїм великім милосерді відродив нас до живої надії через воскресіння Ісуса Христа з мepтвих, до спадщини, яка не може ні зотліти, ні заплямитися, ані зів’янути, – збереженої для нас на небі, для нас, яких Божа потуга вірою зберігає на спасіння, що готове з’явитись останнього часу.“ (1 Петра 1, 3-5)
  9. „Благослови, душе моя, Господа і все нутро моє – його святе ім’я. Благослови, душе моя, Господа і не забувай усіх добродійств його ніколи.“(Псалми 102, 1-2)
  10. „І витре кожну сльозу з очей їхніх; і смepти не буде більше, ні скорботи, ні плачу, ні болю не буде більше, бо все попереднє минуло.» І сказав той, хто сидить на престолі: «От, нове творю все»; і говорить: «Напиши, бо ці слова вірні і правдиві.»“ (Одкровення 21, 4-5)

Читайте також: Молитва за похресників

Джерело – SLOVO.TODAY

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page