fbpx

10 важливих прикмет про обручку, про які раніше ви точно не знали

Обручка – це магічний символ нескінченності, життя і cмeрті.

Прикраса, що не має ні початку ні кінця, зберігає енергетичну інформацію про свого власника. Батькам не можна передавати свої обручки для заручин їх дітей. Особливо це стосується тих випадків, коли шлюб виявився невдалим, а каблучки зберігалися як золотий запас, на всяк випадок.

Якщо шлюб вдалий, то ні чоловік, ні дружина не повинні дозволяти міряти або носити свої каблучки.
Вважається, що символ нескінченної любові не варто знімати без особливих причин або не носити
довгий час.

Обручальні каблучки не можуть бути обручками. Якщо бюджет не дозволяє використати дорогі ювелірні вироби на сватання та на весілля, то краще подаруйте нареченій церковну каблучку зі срібла, а в день одруження або вінчання обміняйтеся золотими обручками.

Як вибрати обручки:

1. Вибирайте гладкі каблучки, що символізують спокійне сімейне життя. Не варто наносити гравіювання.

2. Краще, якщо каблучки будуть виготовлені з благородних металів, які символізують достаток молодої сім’ї. Платинові каблучки обіцяють охороняти шлюб від розпаду і неприємностей.

3. Обручки відносяться до категорії парних прикрас, а тому повинні бути виконані з одного матеріалу і в одній стилістиці.

4. Відмовтеся від будь-яких старих прикрас, персні зберігають в собі енергетику своїх колишніх власників і, хочеться вам того чи немає, але будуть обмінюватися цією енергетикою з вами. Деякі фахівці допускають, що можна використовувати батьківські персні, якщо шлюб був наповнений любов’ю і взаєморозумінням.

5. Не переплавляйте сімейні реліквії і не декоруйте їх. Обручки можуть зберігатися і використовуватися тільки в тому вигляді, в якому вони були в день весілля.

6. Орієнтуйтеся виключно на свій смак, а не на модні тенденції. Пам’ятайте про те, що вибираєте прикрасу на довгі роки.

7. Каблучки вибирають разом, а оплачує обов’язково наречений.

Вирушати за каблучки потрібно в гарному настрої з благими думками. Повернувшись додому, перед тим як переступити поріг, скажіть: “На довге щасливе життя і на міцну, непорушну сім’ю. Амінь!”.

А як ви вибирали свої каблучки? Розповідайте в коментарях, а постом діліться з друзями – їм теж буде цікаво про це почитати!

You cannot copy content of this page