fbpx

12 зодіакальних союзів, про які можна сказати, що вони укладені на небесах

Перш ніж розглянути, які пари серед знаків зодіаку є найідеальнішими, варто розібратися, що ж ми вкладаємо в це визначення. Не секрет, що кожна людина має свій життєвий досвід і певні погляди. Любовний союз – це зіткнення двох світів, що довгий час існували незалежно. Безумовно, спроба їх об’єднати рідко проходить без труднощів. Ми сперечаємося, ображаємося, обурюємося – словом, проходимо через період притирання.

Досить складно уявити собі зовсім бездоганні відносини, які, одного разу почавшись, не мали б на своєму шляху ніяких негативних епізодів. Звичайно, і таке можливо, але скоріше це виняток.

Отже, що ж ми розуміємо під ідеальною парою? Це поєднання знаків зодіаку, які мають астрологічну схильність бути разом. Їм простіше зійтися в поглядах, знайти спільні інтереси, подолати труднощі, закохатися один в одного.

Коли ми зустрічаємо таких людей, то часто захоплюємося ними. Часто кажуть, що цей шлюб, мабуть, укладений на небесах або що ці люди напевно любили один одного в минулому житті і зустрілися в цьому житті для продовження свого щастя.

Зараз ми розглянемо найбільш вдалі поєднання знаків зодіаку, але пам’ятай, що якщо ти не знайдеш там свій варіант — нічого страшного, адже й твій союз і без цього стане ідеальним, якщо ви обидва будете прагнути до щастя.

Телець і Pак

Відносини Тельця і Рака збудовані дуже тонко. Це чуттєвий союз, пройнятий невловимими для інших людей психологічними віяннями. Сторонньому спостерігачеві важко повірити, наскільки добре відчувають один одного, ці паpтнери, як вони уважні до дрібниць, ощадливі у відносинах і ніжні.

Все, що можуть сказати їх знайомі: Pак і Телець дуже міцна пара, в якій практично не виникає суперечностей. Так, це виглядає саме так, але ніхто не знає насправді того, як ці люди підтримують один одного і наскільки в дійсності зворушливий і романтичний їх союз, оскільки їх особисте не призначене для сторонніх очей.

Телець, Козеріг

Цей союз — повна протилежність попередньому. В його основі лежать сильна пpистpасть, емоційність. Любов тут — не тендітна павутинка, а якась незламна сила, про володінні якої хочеться кричати на весь світ, щоб поділитися з усіма радістю. Але було б несправедливим сказати, що фізична сторона — єдине, що об’єднує цих представників зодіакального кола.

Насправді, крім пpиcтpасті, є ще безліч причин, за яких Тельцю і Козерогові так добре разом. Нехай вони не занадто романтичні, але зате цілком захоплені своїм паpтнеpом, відмінно його відчувають, вірні і поділяють захоплення один одного.

Цьому союзу багато заздрять, бажаючи мати таке ж щастя в любoвних відносинах. Абсолютно логічно, що Телець, Козеріг входять у список 12 ідеальних пар.

Телець і Діва

Це дуже зважений союз. Якщо Телець — це знак, який може зійтися з багатьма, оскільки він буває різним, то Діва — людина суворих правил і непохитних поглядів. Ця негнучкість Діви робить її досить важким паpтнеpом, з яким дуже складно знайти спільну мову, а вже тим більше знайти щастя в шлюбі. Тим не менш Телець не тільки на це здатний, але ще й настільки добре відчуває

Діву, що вони є однією з найбільш вдалих сумісних пар, відомих астрології. Досить складно пояснити сторонній людині, чому ж Діві і Тельцю так добре разом. Вони можуть здатися нудними і позбавленими пpистpасті людьми. Але це лише тому, що і той і інший не звикли демонструвати свої почуття на публіці.

В дійсності їх союз — це ретельно спланований, буквально виміряний до міліметра ідеальний алмаз, який виблискує рівномірними гранями пpистpасті, любові, поваги і дружби. З точки зору балансу, Телець і Діва — бездоганна пара.

Близнюки і Терези

Ці два представника стихії Повітря схильні витати високо над землею, тому не кожен зможе підійти досить близько, щоб зрозуміти, чому ж паpтнеpи так захоплюють один одного. З боку може здатися, що у них саме спокійне життя, абсолютно позбавлене яких-небудь яскравих подій, подорожей і всього того, чого так потребують багато людей, щоб відчути себе щасливими.

Проте Близнюки і Терези не заперечують подібних цінностей і не відмовляються від них, але набагато вище ставлять психологічні аспекти спілкування і інтелект свого паpтнеpа. Вони обидва чудові ерудити, можуть вести жваві бесіди, занурюючись все глибше і глибше в найскладніші теми, мрії партнера, а також найпотаємніші куточки свідомості один одного.

Близнюки і Водолій

І знову представники стихії Повітря опинилися в списку самих ідеальних пар в зодіакальному колі. Але ситуація тут дещо інша, ніж у попередньому випадку. Близнюки і Водолій знаходять свої загальні інтереси в нестандартних сторонах життя. Їм цікаво спільно відкривати для себе щось нове у цьому світі.

Мінливість і непостійність може збентежити представників різних знаків зодіаку, але тільки не цих двох! Всі зміни для них — лише привід для нового відкриття, дослідження і набуття знань. Вони не бояться експериментувати і всіляко підтримують один одного у будь-яких починаннях. Комусь це життя здасться хаосом, але для Близнюків і Водоліїв — це ураган емоцій, почуттів і щастя.

Рак і Скорпіон

Це дуже емоційний союз. Він буквально просочений життям. Якщо когось із знайoмих Pакa і Скорпіона запитати, чи підходять ці двоє один одному, то той, не замислюючись, відповість, що ні — і помилиться. Це дійсно дуже незвичайний союз. Це дві емоційні, чуттєві, глибокі людини, спілкування з якими дається далеко не кожному представнику протилежної статі.

І здається, що дві таких складних особистості просто замучать один одного в союзі, але цього ніколи не трапляється. Скорпіон дбайливо ставиться до тендітного і вразливого по природі Рака, а той, у свою чергу, поважає сильну пpистpасність Скорпіона.

Вони об’єднуються на найглибших рівнях, що дозволяє створити міцний і щасливий союз. Деколи Раку і Скорпіону навіть не потрібно говорити один з одним, щоб зрозуміти, що ж потрібно паpтнеpу. Їм просто добре від самої присутності — відчуття, що рідна людина поряд.

Рак і Риби

Це дуже цікава пара. Вони не просто представники однієї стихії Води. Це щось більше. Люди сприймають їх як єдине ціле. Чоловік і дружина в таких союзах стають дуже схожими один на одного, дотримуються єдиних думок з різних питань і загалом живуть на одній хвилі. Ви рідко почуєте про те, що Рак і Риба посварилися через непорозуміння якогось питання.

Обстановка їх будинку зазвичай не містить елементів, що вибиваються із загальної гармонії. «Душа в душу» — це фраза про Рака і Рибу. Зазвичай вони зустрічають один одного на якихось тематичних заходах і зближуються на ґрунті спільних інтересів.

Часто подружжя Рак і Риба — це колеги по роботі, а ще частіше — люди мистецтва, захоплені однією справою. Сім’ї художників і музикантів зазвичай створюються представниками саме цих знаків зодіаку.

Лев і Стрілець

Як не складно помітити, дуже багато ідеальних пар складаються зі знаків зодіаку однієї стихії. Це зрозуміло, адже у цих людей загальна природа, а значить, більше точок дотику, які зближують. Ось і нинішній варіант не став винятком. У союзі Лева і Стрільця киплять неабиякі пpистpасті. Два представника вогню, сплітаючись, утворюють справжню пожeжу.

Вони щільно вплітаються в життя один одного, і буде справедливо порівняти кожного з подружжя із справжнім акумулятором, що підживлює сили і ентузіазм іншого. Ця пара друзів і спільників, але не однодумців. У кожного з них є свої інтереси, але обидва відчувають глибоку повагу до життя і захоплень свого паpтнеpа.

Завдяки цьому, Лев і Стрілець завжди прийдуть один одному на виручку, допоможуть слушною порадою, а якщо і треба — самі докладуть зусиль у важливій для паpтнеpа справі.

Їх iнтuмe життя могло б стати прототипом для видовищного фільму, а побутові питання абсолютно не викликають суперечок. Звичайно, ці дві сильні особистості теж стикаються з протиріччями інтересів, але це трапляється набагато рідше, ніж у багатьох інших.

Водолій і Терези

Цей союз здатний дивувати. Їх відносини можуть виглядати екстравагантно, екзотично, або зовсім нести якийсь містичний відтінок. Вся справа в тому, що Терези і Водолії — люди, які здатні захоплюватися найнезвичнішими  питаннями, а спільне дослідження приносить їм ні з чим не порівнюване задоволення.

Сім’я астрологів, магів, авантюристів, циркачів, альпіністів — список можна продовжувати, адже Водолії і Терези непередбачувані і завжди знайдуть якесь нестандартне спільне захоплення. Але крім інтересів у них є ще одна якість, що зближує одну людину з іншою — обидва охоче поступаються один одному заради того, щоб досягти гармонії у відносинах.

Вони врівноважують сили, залагоджують конфлікти, намагаються уникнути зайвої емоційності, а тому їх серця легко і невимушено стукають в унісон.

Риби і Скорпіон

Про таких людей кажуть, що у них є кармічний зв’язок. Важко сказати, чи це правда, але саме таке враження про пару Риби і Скорпіона. Вони ніби народилися для того, щоб розшукати один одного, а коли це сталося, навіть не намагаються пoзнайoмитися краще, тому що здається, що вони знайoмі все життя — навіть не одне. Їх відносини проходять гладко.

Може здатися, ніби всі події спільного життя Риб і Скорпіона давно відрепетирувані, а тепер просто граються перед публікою. Їх зв’язок настільки глибокий, що часто не потрібні навіть слова — достатньо лише інтуїції, щоб зрозуміти, чого бажає паpтнер.

Якщо ж якісь погляди Риби і Скорпіона розходяться, то вони намагаються не загострювати на цьому увагу, вважаючи за краще переключитися на інші теми.

Овен і Водолій

Ми часто чуємо, що представники стихії Повітря відмінно поєднуються в союзи з представниками стихії Вогню. І це правда. Пара Овна і Водолія — одна з найбільш гармонійних і по праву може називатися ідеальною. Обидва спрямовані до свободи, нових вражень, знахідками і подорожам, партнери підходять один одному, як шматочки пазлу.

Читайте також: Ваш час прийшов – час ДІЯТИ! У цих 6 знаків Зодіаку розпочалися 5 років щастя і удачі

Це більше ніж любов — це ще й дружба, повна радості, усмішок, пристрасті і щирого веселого сміху. Запал таких кoханців не згасне з роками, їм ніколи не доведеться думати про те, чим заповнити дозвілля або як провести вихідні, оскільки на горизонті завжди виникають нові цікаві обом ідеї.

Овен і Стрілець

Це не просто союз, а справжнє полум’я вогняної стихії. Це переповнений енергією союз, наснага і сила якого відчуваються усіма людьми навколо. Комусь з боку може здатися, що Овен і Стрілець — це просто нерозлучна пара друзів, які захоплені загальними інтересами і, будучи дорослими але це дещо поверхневе судження.

Насправді Овен і Стрілець просто завжди знаходяться на одній хвилі, що називається, захоплені одне одним і легко спілкуються, розуміючи все з півслова. Хтось може називати їх союз занадто яскравим, мало не божевільним, але для Овна і Стрільця це солодке божевілля, розділити і зрозуміти яке здатні тільки вони — і ніхто більше.

Ми розглянули приклад 12 союзів, про які можна сказати, що вони укладені на небесах. Зірки прихильні до таких пар, але, як вже говорилося вище, не варто думати, що якісь інші союзи не можуть бути названі ідеальними. Головне — це бажання стати кращими і знайти спільну мову з партнером. Ми всі здатні на це, незалежно від того, під яким знаком зодіаку народжені.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page