fbpx
Дозвілля
23-річна зірка “Сватів” актриса Анна Кошмал оголосила, що вагiтна первістком

23-річна українська актриса Анна Кошмал оголосила, що вперше стане мамою. У зв’язку з цим, на головні ролі у новому фільмі “Скaжене весілля” довелося шукати інших акторів.

У Києві, 31 травня, розпочалися зйомки повнометражного фільму “Скaжене весілля”. Ще рік тому продюсер фільму, телеведучий Юрій Горбунов заявляв, що планує запросити на роль нареченого і нареченої акторів Омара Сі (“1 + 1”) і Анну Кошмал (“Свати”).

Проте напередодні стало відомо, що головні ролі у фільмі “Скажене весілля” зіграють інші актори – українка Поліна Василина і француз Джиммі Воха-Воха, пише “Сегодня“.

Юрій Горбунов розповів, що причина заміни Анни Кошмал стала її вагiтнiсть.

Коли Анна Кошмал оголосила про те, що чекає дитину, ми зрозуміли, що не вкладаємося в наші графіки, і почали шукати інших героїнь. Потім ми знайшли Поліну і дуже зраділи її кандидатурі. Але коли ми представили поруч з нею Омара Сі і зрозуміли, що вони абсолютно один одному не підходять. Омар виявився більше схожим на її батька, ніж нареченого,– зазначив Горбунов.

Продюсер додав, що Омар Сі готовий був зніматися і за “ті гроші, які йому пропонували”. Крім того, французькому актору дуже сподобався сценарій. Проте на роль нареченого обрано Джиммі Воха-Воха.

Читайте також: В мережу виклали архівні фото Кейт Міддлтон і Меган Маркл зроблені до королівського життя

Як наголошує Горбунов, з “Поліною вони відмінно виглядають”.

Джерело.