fbpx
Дозвілля
4 речі, які обов’язково слід зробити кожній жінці на Стрітення Господнє

15 лютого православні християни відзначають одне з найбільших свят Стрітення Господнє. Це свято пов’язане із зустріччю 300-річного старця Симеона і немовляти Ісуса, якого Діва Марія принесла до храму на 40-й день після наpодження. Ця зустріч інтерпретується як зустріч людства і Бога.

З цим днем ​​пов’язано багато традицій і прикмет. Давайте ж розберемося, які 4 справи обов’язково варто зробити жінці в цей день.

У цей день кожній жінці слід відмовитися від побутових клопотів. Відкладіть прання та інші побутові клопоти на інший день. Підготовку слід проводити напередодні, щоб свято зустрічати в чистому будинку. Не потрібно також в цей день займатися вишивкою, шиттям або в’язанням. З давніх часів вважалося, що в цей день жінка повинна відпочивати або молитися. Але вже точно не важко працювати.

Звичайно ж головним і важливим правилом в цей день є молитва. Жінці варто відвідати храм і помолитися за здоров’я рідних і близьких. Молитва в цей день має велику силу. Так що ваші прохання обов’язково будуть почуті.

Також варто набрати додому свяченої води і принести освячену свічку. Стрітенська вода володіє такими ж цілющими властивостями, як і водохресна. Таку воду слід пити дітям, а також людям, які хворіють. Святою водою кроплять кути будинку, щоб ніяка біда в нього не заглядала.

Читайте також: 15 лютого – Стрітення Господнє: чого не можна робити в цей день

Стрітенська свічка є символом світла і очищення її слід запалювати перед молитвою. Вважається, що світло цієї свічки очищає будинок від негативу і береже його мешканців від біди.

У цей день жінці потрібно постаратися захистити себе від негативних думок, сварок і лихослів’я. Варто утриматися від лайок. А провести цей день потрібно з приємними для вас людьми або ж сім’єю.

Також можна покликати гостей до хати. Це не тільки зарядить жінку позитивними емоціями, але також приверне до неї удачу на весь рік.

Опубліковано 14 лютого 2019 року

facebook