fbpx

40 днів тому пoхoвала матір. Вона 15 років доглядала в Італії літніх людей. Вдома тричі. Внука меншого тільки по Skype бачила

– Я її просила сто разів, сердилася. Кажу: приїжджай, нам потрібна ти, – телефонує Ірина.

Плaче. 40 днів тому пoхoвала матір Світлану Павлівну. Вона 15 років доглядала в Італії літніх людей. Мріяла зібрати суму на великий будинок.

– Я сама двох дітей на ноги підняла, бо з чоловіком розійшлися. Мала дeпpeсію. Грошей не вистачало, працювала ночами. Для дітей доводилося няньку наймати. Просила маму вернутися. Марно. За роки заробітків була вдома тричі. Внука меншого тільки по Skype бачила.

Торік восени Світлана Павлівна таки повернулася в Україну. Купила особняк біля Львова. Аби вистачило на ремонт – продала свою однокімнатну квартиру. Доньку з онуками оселила з собою. А за місяць стався iнcyльт.

– Продаватиму дім, – каже Ірина. – За комуналку вже 10 тисяч набігло. Це ж дві мої зарплати. Та і на роботу дорого добиратися. Зрештою, дім занадто великий для нас. Радію лише з одного.

Читайте також:  Працюю на заміні в італійській сім’ї. Зарплата 700 євро( 21 300 гривень). Працюю з 7 7:30 до 22:00, – українка розповіла про роботу доглядальницею

– З чого? – запитую.

– Мама не побачить, як продаю її мрію

Автор: Ольга ШВЕД (колонка видання Gazeta.ua)

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page