fbpx

5 фaтaльних помилок, які руйнують навіть найміцніші стосунки

Психологи назвали речі, які не варто робити у стосунках, адже вони можуть стати причиною сильних психологічних проблем і розбіжностей з партнером. Передає Clutch.

Жертвувати своїм особистим простором

Є думка, що люди можуть бути щасливими лише у парі, але насправді це не зовсім так. Стосунки лише приємне доповнення, адже кожна людина з самодостатня сам по собі.

Згладжувати конфлікти

Конфлікти — це нормально. Якщо тебе дійсно щось турбує, варто серйозно поговорити про це зі своїм партнером. У здорових стосунках проблеми обговорюють і вирішують разом.

Зрозумій, навіть якщо ти загладиш конфлікт на цей раз, проблема все одно не зникне. Все буде тільки накопичуватися, як сніжний ком. А колись твої емоції все ж візьмуть гору над розумом, і замість конструктивного вирішення ти отримаєш істеpику зі скaндалом.

Погрози розставанням

Маніпуляції і спроби розірвати стосунки із-за кожної дрібниці не підуть на користь взаєминам. Поважайте себе і свого партнера, вирішуйте проблему як дорослі люди.

Читайте також: Oдна таємниця, якa може врятувати ваші стосунки

Ревнувати через дрібниці

Ревнощі негативно впливають на обох партнерів. Нікому не буде приємно, якщо його вірність постійно будуть ставити під сумнів, читати переписки, випитувати і підозрювати. Відносини повинні будуватися на взаємній довірі, інакше вони будуть тільки ваші нерви тріпати.

Припиняти спілкування з будь-ким

Не жертвуй своїми зв’язками, своїми друзями, родичами і так далі на догоду примхам свого партнера. Вимога припинити спілкування, як мінімум, нелогічна (якщо на це немає ґрунтовних причин). Якщо партнер змушує тебе перестати спілкуватися з кимось, придивися, можливо, він абьюзер і тобі потрібно скоріше піти від нього.

You cannot copy content of this page