fbpx
Події
5-й день тривають пошуки заблукалого лижника у Карпатах: що відомо

Лижник, який ще 6 січня на Святвечір загубився у Карпатах вийшов на зв’язок. Відомо, що він та його товариш заблукали у районі гори Гимба, одного чоловіка знайшли ще 7 січня, другого – шукають вже п’яту добу.

Вчора, 9 січня, заблуканий турист вийшов на зв’язок та повідомив про своє місцеперебування, пише 24 канал.

Рятувальники ДСНС повідомили, що 9 січня орієнтовно 15:00 чоловік вийшов на зв’язок із товаришем та розповів, що знаходиться біля невідомої йому гірської річки.

Лижником, якого вже п’яту добу шукають рятувальники виявився 34-річний Ігор Грищенко. Він підготовлений і досвідчений спортсмен-екстремал, тренер з лижного спорту і президент асоціації екстремальних видів спорту. У Києві він тренував інших спортсменів. Ймовірно, саме завдяки професійній підготовці йому вдається так довго триматися в засніжених горах. Вдома його чекають дружина і маленька донька.

У ДСНС повідомили, що станом на 06:00, 10 січня, заблукалого туриста поки що не знайшли, пошуково-рятувальні операції тривають. Загалом у пошуку від Держслужби беруть участь 39 рятувальників та сім одиниць техніки. Також професіоналам допомагають волонтери, лісники та поліція.

Читайте також:  Він живий! Лижник, якого третій день розшукують у Карпатах, вийшов на зв’язок(відео)

Рятувальники не припиняють пошуки попри погану видимість і снігові замети. Заблукалого туриста шукають аж чотири групи рятувальників.

#Закарпаття: тривають пошуки туриста, що заблукав у горах 6 січня. Упродовж 9 січня пошукові роботи проводилися трьома…

Опубліковано ДСНС України Четвер, 10 січня 2019 р.

Опубліковано 9 січня 2019 року

You cannot copy content of this page