fbpx
Дозвілля
5 жіночих імен з найсильнішою енергетикою

Ми вибрали 5 найбільш енергетично сильних російських імен. Недарма вони роблять своїх власниць щасливішими і успішнішими!

Ірина

Не так давно це ім’я було вкрай популярним, однак зараз його популярність різко знизилася. І абсолютно незаслужено, оскільки енергетика у цього імені одна з найсильніших. Власниці цього імені:

– часто відзначають, що їхнє життя повне цікавих подій;

– благополучні, щасливі і дуже красиві, причому не тільки зовні, але і внутрішньо;

– вельми ceкcуaльнi і розумні, що робить з них прекрасних ділових жінок, самостійних дам і гідних суперниць в області бізнесу навіть для чоловіків.

Наталія

Наталії відрізняються стабільною енергією. Зламати цих жінок практично неможливо! Якщо у інших імен є слабкі і сильні сторони, у Наталії все настільки збалансовано, що вона у всьому домагається нехай не найкращих, але стабільних і гідних результатів.

Зовні Наталії вдають із себе тих жінок, які гармонійні з оточуючими, хоча іноді складається враження, що вони не від світу цього. Наталії таємничі в міру, тому чоловіки їх і люблять. Це ім’я наділене аурою, яка притягує представників протилежної статі. Недарма Наталя перекладається як Рідна.

Тетяна

Тетяна – сімейне ім’я, хоча господині з Тетян не обов’язково найкращі. але:

– Тетяни завжди щирі, добрі і дуже привабливі завдяки своїй сильній енергетиці.

– В їх присутності багато хто відчуває спокій, доброту, тепло і затишок. Тому будинок Тетян часто повний гостей, та й в особистому житті все зазвичай йде на лад. Недарма перекладається це ім’я як упорядниця.

– Ніхто не зможе виховати дитину в такій теплій обстановці, як Тетяна. Комусь може бути з ними нудно, але це абсолютно непомітний мінус, з яким можна прожити все життя пліч-о-пліч. Адже достоїнств у Тетяни куди більше.

Вікторія

Вікторія означає Перемога. Саме це ім’я говорить про те, що такі жінки перемагають всюди і завжди. Звичайно, у них є свої слабкості, але вони просто меркнуть у порівнянні з їх силою та можливостями. Вікторії мають настільки сильну енергетику і тягу до того, щоб бути кращими, що можуть позмагатися в цьому з чоловіками.

Вікторії рідше інших жінок з сильними іменами знаходять чоловіків на все життя, тому що з ними складно жити під одним дахом. Це властиво не всім, але більшості Вікторій. Таким жінкам потрібен особливий підхід. Вікторія-дружина стане справжнім партнером і ніколи не залишить свого чоловіка у вирішенні проблем, а стане з ним пліч-о-пліч.

Олена

Олена перекладається як Світла або Ясна:

– Олени мають масу достоїнств і всього один недолік – вони майже не використовують свою уяву. З іншого боку, завдяки цій звичці, вони рідко ревнують, так що навіть її вони повертають в добре русло.

– Олени прекрасно вбирають в себе будь-які знання і інформацію, тому є відмінними вчителями і чудовими начальниками.

– Вони хороші мами і дружини.

– Їх енергетика сповнена позитивних сторін, які притягують і друзів, і чоловіків. Олени – це люди логіки і довгої любові. Вони практично не здатні на зло і зраду, що в нашому світі цінується понад усе.

You cannot copy content of this page