fbpx
Дозвілля
6 продуктів, що суттєво прискорюють обмін речовин

Десятки модних дієт обіцяють швидке зниження ваги за допомогою то одних, то інших продуктів; знайомі радять перевірені способи, але ефект досягається далеко не завжди. Прискорення обміну речовин – відповідний метод вирішення даної проблеми, який по праву можна назвати універсальним.

Якою би не була cпокуса з’їдати мінімум їжі, такий підхід може призвести до протилежного результату – збільшення маси, не кажучи про більш серйозні наслідки. Організм повинен отримувати достатню кількість корисних речовин, тому харчуватися необхідно в першу чергу збалансовано.

Пропонуємо вам список продуктів, які допоможуть прискорити метаболічні процеси, максимально наситять і не зашкодять фігурі.

6 продуктів, що прискорюють метаболізм

М’ясо індички і курки

Дієтичне м’ясо, що містить велику кількість білка, стимулює поліпшення обмінних процесів. Наприклад, з’їдена куряча грудка, що містить 300 калорій, віддасть 210 з них на енергетичні витрати організму, а інші 70 підуть на її засвоєння. Простіше кажучи, ви надовго забудете про голод і будете сповнені енергії без наслідків для фігури.

Молочні продукти

Для поліпшення обміну речовин необхідно подбати про м’язову масу. Додайте в свій раціон нежирні молочні продукти – джерела кальцію і вітаміну D, необхідні для здоров’я кісток і м’язів.

Читайте також:6 найкорисніших сортів риби

Цільнозернові продукти

Перетравлення продуктів з цільного зерна – трудомісткий процес. Організм спалює в два рази більше калорій при вживанні продуктів, багатих на клітковину. Набагато корисніше вживати коричневий рис або неочищені зерна вівса, ніж оброблені пластівці.

Гострий перець

Капсаїцин – активний компонент, який міститься в пекучому перці. Ця речовина бореться з набором зайвої ваги, регулюючи почуття голоду. Заправляйте страви гострим перцем в будь-якому вигляді: вареному, сирому, сухому або молотому.

Чай

Холодний або гарячий зелений чай прискорює обмін речовин практично відразу. Він містить потужний антиоксидант – галлат епігаллокатехін, відомий своїм терапевтичним потенціалом.

Гречана крупа і сочевиця

Дефіцит заліза в організмі призводить до гальмування метаболічних процесів, а також до розвитку анемії. Не забувайте включати в свій раціон продукти, багаті цією цінною мінеральною речовиною, гречка і сочевиця вам допоможуть.

Для ефективного зниження ваги важливо вживати достатню кількість води: дієтологи радять в середньому випивати 2 літри води в день, без урахування інших рідких страв і напоїв.

Цих 6 продуктів вистачить для складання повноцінного денного раціону.

Харчуйтеся правильно і друзям радьте!

За матеріалами.

Опубліковано 13 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page