fbpx

6-річний хлопчик дві доби жив у парку Рівного, бо боявся повертатися додому (відео)

Шестирічний хлопчик дві доби жив у парку Рівного, бо боявся повертатися додому, щоб не бuлu. Рідні протягом цього часу його не шукали.

Про це повідомляє “ТСН“.

Долею дитини перейнялася випадкова перехожа та викликала поліцію. Правоохоронці знайшли діда, бабу та дядька хлопчика – нетверезими. В квартирі крім них ще була п’ятирічна сестра хлопчика. Дітей поліція забрала, нагодувала та кинулися на пошуки матері – її відшукали теж в стані алкoгoльнoгo сп’янiння.

Коли вона побачила знімальну групу, почала кидатися на камеру, протестуючи проти зйомок. Журналістам ТСН дід малюків розказав, що онучку любить, але онук йому не потрібен, бо погано поводиться. Як виявилося, чужі люди прихисток дитині дають не вперше. Наразі дітей забрала поліція та відвезла до реабілітаційного центру.

Інспектор патрульної поліції Рівного Олександра Холова розповіла, що сестричка знайденого не захотіла залишатися із родичами.

“Коли ми зайшли до будинку, то маленька дівчинка вчепилася в нас і сказала, що їй нема різниці куди, але їде з нами, вона там залишатися не хоче”, – розповіла патрульна.

Читайте також: “Ти врятувaлaсь, а вони ні”: однокласники зацькували доньку пожeжника з Кемерова

You cannot copy content of this page