fbpx

7 продуктів, які спалюють жир швидше, ніж тренування в спортзалі

Щоб схуднути , треба багато їсти – але тільки правильні продукти.

Щоб схуднути треба не тільки відмовитися від певних продуктів, але і як можна частіше їсти ті, які допомагають спалювати жир. У поєднанні з мінімальною фізичною активністю можна домогтися ефекту, при якому жир буде йти як би сам собою – а все завдяки прискоренню метаболізму.

Молоко, йогурт і сир

Всі ці продукти містять кальцій, який допомагає спалювати жир. Так, мета-дослідження, в якому вивчалися результати понад 90 досліджень, підтвердило: існує пряма залежність між вживанням кальцію і високою швидкістю метаболізму. Ще одне мета-дослідження, в якому вивчалися результати 14 експериментів, продемонструвало: люди, які регулярно вживають молочні продукти, спалюють в середньому на 1,5 кілограма більше зайвої ваги, докладаючи ті ж зусилля. Дослідники вважають, що такий ефект пов’язаний з тим, що молочний кальцій пригнічує дію вітамінів, які стимулюють ріст жирових клітин.

Овес і ячмінь

Запам’ятайте якнайкраще: до того  часу, поки ви віддаєте перевагу правильним вуглеводам, ви можете їсти їх практично в будь-яких кількостях. Більш того, ті вуглеводи, в яких високий вміст харчових волокон і клітковини, тільки допомагають вам худнути. Вівсянка на сніданок, ячмінний гарнір на вечерю не тільки допоможуть позбутися від жиру на талії, але і підтримають вас у хорошій формі.

Зелений чай

Катехіни, яких багато в зеленому чаї, прискорюють обмін речовин. Більш того, дослідження, результати якого були опубліковані в виданні Journal of Nutrition, вживання зеленого чаю особливо ефективно в боротьбі з жиром, який накопичується в області живота. П’ять-шість чашок зеленого чаю з лимоном в день – оптимальний вибір для тих, хто хоче худнути швидко і без зусиль.

Яйця

Яйця – найзручніше джерело білка, яке просто необхідне всім, хто піклується про свою фігуру. Коли ви їсте продукти, багаті на білок, вашому тiлу доводиться витрачати більше калорій, щоб переробити їжу; по-друге, білок набагато краще пригнічує відчуття голоду, ніж будь-які вуглеводи, нарешті, по-третє, білок просто необхідний вам, якщо ви займаєтеся силовими вправами. Тому їжте яйця на сніданок хоча б кілька разів на тиждень – і дуже скоро помітите різницю.

Читайте також: 7 продуктів, які ніколи не їдять лікарі-oнкoлoги – і нам не треба!

Волоські горіхи і мигдаль

Горіхи – ідеальний варіант для здорового перекусу, який не тільки вгамує легкий голод в проміжку між прийомами їжі, але і наситить ваше тiло необхідними здоровими жирами. Крім того, мигдаль і волоські горіхи багаті харчовими волокнами, білком і жирними кислотами омега-3, які підвищують чутливість організму до інcуліну. Обов’язково їжте горіхи регулярно – і залишайтеся красивими і здоровими.

Яблука та груші

Що спільного у цих продуктів? Вони містять флавоноїди, природні хімічні речовини, які буквально розтоплюють накопичений у вашому організмі жир. Дослідження, результати якого були опубліковані в виданні American Journal of Clinical Nutrition, підтвердило: жінки, які регулярно вживали флавоноїди, в результаті мали найменший індекс маси тiла. Дослідники вважають, що такий ефект досягається за рахунок здатності флавоноїдів збільшувати витрату енергії, підвищувати поглинання м’язами глюкози – і в результаті спалювати зайвий жир.

Вишня

У цих терпких ягодах міститься багато природного мелатоніну, який допомагає налагоджувати здоровий сон. Здавалося б, до чого тут зайва вага? Але справа в тому, що саме здоровий сон необхідний для підтримки ваги: ​​як показують результати численних досліджень, якщо людина напередодні погано спала, на наступний день вона буде віддавати перевагу більш калорійним продуктам, а також легким вуглеводів і продуктам з високим вмістом цукру. Крім того, здоровий сон регулює нормальний рівень гopмону мелатоніну в організмі, який впливає на швидкість обміну речовин.

Джерело.

You cannot copy content of this page