fbpx

7 років, проведених у молитві, і прохання було вислухане. Я випросила у Юди Тадея неймовірну ласку

Сім років молода жінка молилася до Юди Тадея і Бог подарував хорошого, вірного чоловіка!

Усім жінкам у моїй родині ніколи не щастило з чоловіками. Точніше, вони були, але чомусь усе було не так. Завжди вони мусили терпіти від чоловіків побoї, пopиниження, лінощі, зради. Ні одна не наважилася на розлучення, бо часи були такі, що жінка без чоловіка нічого не варта була, та й дітей виростити і вести домашнє господарство було б дуже важко. Тому й терпіли.

Я росла, спостерігаючи за таким життям, і з жaхом уявляла своє майбутнє сімейне життя. Ось із такою викривленою уявою про стoсунки і з пoкалiченою пcихiкою я увійшла в драматичний підлітковий вік.

І все, напевно, йшло би за звичним сценарієм. Але якось до моїх рук потрапила газета зі статтею про незвичну переміну в житті однієї людини. Причиною тих добрих змін став найменш згадуваний з усіх апостолів Ісуса Христа св. Юда Тадей.

Читайте також: 2 липня вшановують святого Юду Тадея, одного з дванадцяти апостолів Ісуса Христа. До нього звертаються у найбільш важких життєвих обставинах та безнадійних справах

Натхненна тією розповіддю і з великою вірою в серці придбала книжечку і почала молитися щодня. Молилася щиро, на колінах, зі сльозами, і з величезною довірою. Просьб у мене було безліч, а найбільшою була – дарування хорошого, вірного чоловіка.

З того часу минуло сім років, проведених у молитві, і прохання було вислухане. Я вдячна Богові і Трійці Святій Нероздільній за дар через св. Юду Тадея.

За матеріалами – Марія С., м. Тернопіль, НОВА Тернопільська газета.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page