fbpx

9 правил, за якими живуть заможні люди, але не живете ви

Наводимо 9 правил, за якими живуть заможні люди. Можливо, вони послужать для вас орієнтиром у світі фінансів.

9 речей, які роблять ВСІ багаті люди, але не робите ви

1. Вони купують старі товари

Їм не потрібно піднімати собі самооцінку покупкою дорогих речей. Багаті люди не бачать нічого поганого в тому, щоб купувати старі речі, включаючи одяг, меблі, автомобілі. Якщо річ виглядає, як нова, навіщо переплачувати? Вони віддадуть перевагу вкласти заощаджену копійку в щось більш важливе.

2. Вони купують доступні речі

Психологія багатих людей така, що вони набувають речі, які їм по кишені. Вони не будуть влазити в кредити, платіж за якими становить їх місячний дохід. Вони не бачать нічого хорошого в тому, щоб влазити в багаторічну кабалу, яка позбавить їх радостей життя.

3. Вони купують “довгограючі” речі

Купуючи дешевий товар, ми часто обманюємо себе тим, що таким чином економимо. Давайте розглянемо приклад: ви можете дозволити собі купити взуття за 2000 гривен, але бачите схожу пару з гіршою якістю за 1000. Ви щиро переконані, що заощадите, придбавши дешеве взуття. На ділі ж, воно у вас дуже скоро зноситься, і вам доведеться знову відправитися за покупками. І хто кого обдурив? Багаті люди не ведуться на вудку помилкової економії.

4. Вони готові чекати

Психологи провели цікавий експеримент, один із прикладів якого ми зараз наведемо, щоб ви могли краще зрозуміти мислення багатих.

Групі людей запропонували 2 варіанти: 1) їм зараз же дадуть 5 доларів, або 2) їм дадуть 10 доларів, але через деякий час. Вражаюче, але велика частина людей надала перевагу першому варіанту. Лише пара людей погодилася дочекатися 10 доларів. Таким чином, багаті люди готові чекати кращих пропозицій, вкладати гроші і отримувати результат через певний час. Це цікавить їх більше, ніж миттєвий прибуток.

5. Вони не виходять на пенсію

Безумовно, багаті люди теж відпочивають, але вони можуть собі дозволити не працювати задовго до досягнення пенсійного віку. Коли ж вони досягають цього рубежу, вони не перестають працювати. Тим більше, що зацікавленій людині важко пережити неробство.

6. Вони економні

Кожен день маркетологи “змушують” нас купувати. Часто ми самі не розуміємо, що недавно зроблена покупка – це не наш усвідомлений вибір, а дія всюдисущої реклами. Багаті люди не ведуться на виверти маркетологів. Вони купують те, що їм дійсно потрібно, а ресурси, що залишилися вони краще вкладуть в щось більш цінне. Не дарма кажуть: “Зекономлений пенні – зароблений пенні”.

7. Вони користуються знижками

Багаті люди не лінуються відслідковувати акції, знижки та спеціальні пропозиції. Знову-таки, навіщо платити більше, якщо є можливість заощадити?

Читайте також: Останні слова Стіва Джобса. 5 жовтня 2011 року він пoмep мільярдером у віці 56 років

8. Вони планують бюджет

Всі багаті люди планують свої фінанси. Вони враховують витрати і доходи, відсотки за вкладами, бонуси, подарунки. Словом, на рахунку кожна копійка. Тут дуже важливо бути чесним із самим собою і не “забувати” враховувати всі витрати. Ведучи бюджет хоча б рік, ви зможете подивитися, які категорії у вас найбільш затратні, і прикинути, де немає особливої ​​необхідності смітити грошима.

9. Не виглядають багатими

Багаті люди не потребують того, щоб демонструвати всім, що вони мають статус. Вони в більшості випадків мають адекватну самооцінку і виглядають цілком звичайними людьми.

Але найголовніше, багаті люди заробляють капітал, щоб жити яскравим і повноцінним життям. Вони нікому нічого не доводять, а просто отримують задоволення від оточуючого світу!

You cannot copy content of this page