fbpx
Дозвілля
A на якe місце зірки поставили вас? Топ найбагатших знаків Зодіаку, які вміють заробляти гроші

Невже, грунтуючись на гороскопі, можна визначити рівень фінансової успішності тієї чи іншої людини?

Астрологи переконані в цьому на всі 100%, адже хто здатний краще розповісти про грошове благополуччя, ніж зірки. Ну що, звіримо свідчення? Джерело

Наша редакція розповість тобі про найбагатших знаків зодіаку і про тих, для кого щастя зовсім не в грошах!

12-е місце – Стрілець

Останнє місце в рейтингу найбагатших знаків зодіаку займає Стрілець. І грошей, до речі, у нього чимало, просто їх йому весь час не вистачає. Нещасний Стрілець ніяк не може змиритися з фактом, що завжди є хтось багатший і успішніший його самого.

І навіть зайнявши сьомий рядок у рейтингу Forbes, Стрілець і раніше буде лити крокодилячі сльози. До слова, представникам цього знаку зодіаку вкрай складно займатися рутинною роботою. Фінансового успіху вони здатні досягти лише тоді, коли їхня професія має перспективи для зростання і розвитку.

11-е місце – Водолій

У Водолія немає грошей, тому що він просто не намагається їх заробити. Трястися над кожною копійкою – не для гордого Водолія. Простіше знайти собі фінансово успішну другу половинку і жити розкошуючи. Водолій свято покладається на долю, і вона, до речі, його ні разу не підводила.

Народжені під цим знаком особистості дуже складно загнати в рамки, вони слідують лише власними правилами. Однак ніщо не заважає Водолію зірвати куш, потрібно лише реалізувати пару-трійку нестандартних і оригінальних ідей. Вперед!

10-е місце – Риби

Риби знаходяться всього лише на 10-му місці з однієї простої причини – представники цього знака зодіаку абсолютно не вміють заробляти! Ну хоч убuй, не можуть і все.

Коли Всесвіт підносить їм шанс на блюдечку, Риби або не бачать можливостей, або просто витрачають зароблене. Дорогі і не завжди доречні речі для Риб іноді важливіше хліба насущного. Чому? Одним їм і відомо!

Читайте також: ПЕРЕЛІК ПОРУШЕНЬ, ВЧИНИВШИ ЯКІ ВОДІЙ МОЖЕ ПОЗБУТИСЬ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

9-е місце – Терези

Терези всім серцем вірять, що в цінних папірцях зовсім немає сенсу, а витрачати життя на заробляння грошей – заняття ганебне. Представники цього знака зодіаку просто обожнюють розкішне життя, хоча всіляко цей факт приховують. До слова, Терези часто досягають успіху в творчих професіях, хоч і переконують всіх навколо, що справжній художник повинен бути голодним.

8-е місце – Близнюки

Близнюки – справжні профі в зароблянні грошей! Але чому вони лише на 8-му місці? Та тому що Близнюки зовсім не вміють зароблені гроші витрачати.

Коли в кишені у Близнюків з’являється пристойна сума, вони тут же готові її витратити направо і наліво. Ну хіба мало, раптом завтра криза, революція, інопланетне вторгнення … Який сенс збирати цінні папірці, якщо завтра може не настати?

7-е місце – Телець

Представники цього норовливого знака просто обожнюють всіляко прибіднятися. А гроші у Тельця, до речі, є. Заробітку вистачає на забезпечення комфортного життя, але не більше.

Найбільше Тельці цінують стабільність, і на робочому терені їм потрібні тверді гарантії: оплата день в день, хороша страховка і фіксована відпустка. Ось і все, що потрібно для щастя!

6-е місце – Лев

Лев – справжній цар серед знаків зодіаку. А царю, як відомо, не належить бути жебраком! Однак гордим Левам гроші потрібні лише, щоб пускати пил в очі.

До слова, Леву важливіше здаватися, а не бути. Однак така поведінка їм тільки на руку: обертаючись в суспільстві сильних світу цього, Леви збивають свій перший мільйон. А потім ще один, і ще …

5 місце – Рaк

Рaку життєво необхідні гроші. Потрібні, і все! Сказати, що ця риса негативна, не можна, адже Рaк невтомно тягне все в будинок. Цей знак зодіаку схильний до накопичення, адже його вкрай турбує завтрашній день. Рaк повинен твердо знати, що справа, над якою він працює вдень і вночі, має принести чималі фінансові плоди.

4-е місце – Овен

Бурхливий темперамент Овна – двигун прогресу. Овни з малих років обожнюють ризик і сміливо вплутуються у всілякі фінансові авантюри. Природна хоробрість і імпульсивність допомагають Овнам зібрати чималий статок, однак великі суми довго не затримуються в кишені у жвавого знака зодіаку. Фінансове благополуччя – вірний супутник Овна до кінця його днів!

3-е місце – Козеріг

Козеріг з пелюшок освоює мистецтво приборкання скарбнички: багато заробляє і мізерно витрачає. Для цього щасливого знака зодіаку гроші – лише засіб заробляти ще більше. Для чого марні зусилля на непотрібні дрібнички, якщо значну суму можна витратити, наприклад, на саморозвиток.

Знання – то, що допомагає Козерогові заробляти ще більше. Трудоголізм – його вроджена патологія, дефект, який допомагає з легкістю досягати поставлених цілей. Ну що ж, удачі амбітному Козерогу!

2-е місце – Скорпіон

Почесне друге місце займає Скорпіон, адже він дуже любить гроші, ну а гроші люблять його у відповідь. Заради фінансового благополуччя Скорпіон готовий буквально на все! Типовий Скорпіон – прекрасний бізнесмен.

Однак, якщо цей знак зодіаку не самоствердитися до 40 років, всі спроби розбагатіти будуть марні. Якщо Скорпіон все ж зловив велику рибу, то і всі його нащадки до десятого коліна будуть жити розкошуючи.

1-е місце – Діва

Ось вони, сильні світу цього! Фінансове благополуччя Дів є наслідком їх неприборканої працьовитості і аскетизму. Діва – це той мільярдер, яка не соромиться надіти штани за 10 доларів. Штани як штани, зате ти ходити в них в Лондоні і Нью-Йорку або протираєш об сидіння першого класу.

Цей рейтинг знаків зодіаку з фінансового благополуччя – відмінний спосіб направити думки і бажання в потрібне русло, переглянути свої погляди і налагодити матеріальне життя. А на яке місце зірки поставили тебе? Неодмінно розкажи нам в коментарях, чи згоден ти з такою думкою астрологів.

You cannot copy content of this page