fbpx

Ахметов передає медіа-бізнес на користь держави

Бізнесмен Рінат Ахметов заявив про вихід своєї інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу, тому найближчим часом «Медіа Група Україна» відмовиться від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів і друкованих медіа на користь держави.

Така заява олігарха опублікованій на сайті інвестиційної компанії SCM, пише Обозрєватєль.

Ахметов пояснює це рішення набранням чинності закону “Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)”.

“Як найбільший приватний інвестор в економіку України я неодноразово казав, що не був, не є й не буду олігархом. Короткий шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіаактивів, і російська воєнна агресія проти України не дають можливості компанії SCM продати медіабізнес на ринкових умовах”, – зазначив бізнесмен.

Ахметов заявив, що створював разом з журналістами медіахолдинг на «принципах свободи слова, правди і професіоналізму».

“Загальний обсяг інвестицій, вкладених у цей медіахолдинг, перевищив 1,5 млрд доларів США. Але найбільша інвестиція – це внесок кожного з 4000 журналістів і співробітників нашої медійної команди”, – розповів бізнесмен.

Він подякував журналістам каналів “Україна” та “Україна24”, що вивели їх у лідери за глядацькою аудиторією, а канали групи “Футбол” збирали мільйони уболівальників перед екранами.

“Тому мені важко ухвалювати рішення про вихід із медійного бізнесу. Я хочу подякувати кожному за нашу спільну працю й за наш спільний успіх”, – сказав Ахметов.

Ініційований президентом Зеленським у вересні 2021 року і ухвалений Верховною Радою законопроект № 5599 має на меті “подолання конфлікту інтересів, викликаного злиттям політиків, медіа та великого бізнесу, використання політичної влади для збільшення власних капіталів”.

Фото: unian.net.

07/11/2022

You cannot copy content of this page