— Гаразд. Я скажу. Я жив з іншою жінкою. Але там не склалося. Вона… вона важка людина. У неї дитина від першого шлюбу, і зараз вона знову вона чекає дитину, від мене. Але я зрозумів, що хочу бути тут. Мати казала, що Денис взагалі не мій син. Що він не схожий ні на кого з нашої родини.
Оля сиділа на кухні, вдивляючись у темне вікно, де відображалася лише її власна бліда постать. Склянка чаю давно охолола, покрившись…