fbpx
Події
Анджеліна Джолі приїхала до Львова

Голлівудська акторка та посол доброї волі ООН у справах біженців Анджеліна Джолі сьогодні перебуває у Львові. Її помітили в одній із львівських кав’ярень, куди вона зайшла ймовірно випити каву та одразу зустріла своїх прихильників. Джолі роздала усім охочим автографи та не була проти, що її знімають. Вона посміхнулась і привіталась з автором відео, пише Главком.

Анджеліна Джолі підтримує Україну з перших днів війни та допомагає організувати допомогу для українців, які були змушені залишити свої домівки. Як посол доброї волі ООН нещодавно актриса відвідала шпиталь Pediatrico Bambino Gesu у Римі, де зараз перебувають діти-біженці з України.

«У педіатричній лікарні Bambino Gesu у Римі я зустрілася з дітьми-біженцями, які були евакуйовані з України та зіткнулися з невизначеним майбутнім. Як і багато інших, я молюся за припинення війни. Це єдиний спосіб припинити страждання та вимушене переміщення людей», – прокоментувала Анжеліна.

Також Анджеліна Джолі слідкує за перебігом війни і розміщувала пост про вагітну жінку в Маріуполі, життя якої обірвалося внаслідок російського бомбардування.

Фото: Главком.

04/30/2022

You cannot copy content of this page