fbpx

Анна Седокова офіційно представила свого нового коханого(фото)

Співачка Анна Седокова на сторінці в Instagram поділилася радісною новиною. Артистка знову закохана. Седокова навіть розсекретила бойфренда – ним виявився зірковий фотограф Данило Величко, пише “Сегодня Lifestyle”.

Співачка виховує трьох дітей – двох дочок Аліну і Моніку і сина Гектора, якого наpодила рік тому.

Читайте також: Лобода натякнула, хто батько її дитини на фестивалі Коачелла в Каліфорнії(фото)

“Знаєте, якби мене ще півроку тому запитали, повірю я в те, що зараз відбувається, я б сказала – ні! Тільки що, я була номінована на премію muztv! Краще жіноче відео Року! Моя “Не Твоя Вина”. Я повертаюся додому в найкрасивішій машині на світі, там сплять мої улюблені діти і у мене найприголомшливіша робота на Землі!

У мене віддані друзі і найулюбленіші подруги, і просто божевільна команда на роботі! Він! і все тільки найкраще попереду! Я знаю! Дякую тобі, Боженьку і спасибі ВАМ, моя ІнстаСім’я! Ми зробили це. Ми – сила “, – написала Седокова.

Знаете, если бы меня ещё пол года назад спросили, поверю ли я в то, что сейчас происходит, я бы сказала – нет! Только что, я была номинирована на премию @muztv !!! Лучшее женское видео Года !!!!!!! Моя #НеТвояВина !!! ❤Я возвращаюсь домой в самой красивой машине на свете, там спят мои любимые дети и у меня самая потрясающая работа на Земле !!! У меня преданные друзья и любимейшие подруги и просто безумная команда на работе !!! Он !!! И все только лучшее впереди! Я знаю! Спасибо тебе, Боженька и спасибо ВАМ, моя ИнстаСемья! Мы сделали это !!! Мы – сила ❤

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

You cannot copy content of this page