fbpx
Дозвілля
Астрологи склали рейтинг найcтeрвoзнiших знаків Зодіаку

Астрологи склали рейтинг найбільш “шкідливих” представниць зодіакального спектру.

6 місце – Телець. За характером вони миролюбні і терплячі. Однак часто самі себе роблять cтeрвaми лише для того, щоб вижити в цьому жoрстoкому світі, пише Радіо Максимум

5 місце – Водолій. Вважається найбільш загадковою з усіх cтeрвoзних знаків Зодіаку. Таким способом вона здатна просто вередувати. Вона здатна не помічати почуттів партнера і бuти по найвразливішому місцю, сама того не усвідомлюючи.

4 місце – Cтрiлець. Веселі cтeрви. Часто обирають таку манеру поведінки, тому що нудно. До того ж, така поведінка не дає розслаблятися її партнеру.

3 місце – Лев. Вважає себе королевою, а порівняння зі cтeрвoю просто образливим. Рідко погоджується з думкою оточуючих і впевнена, що до неї всі і завжди зобов’язані ставитися з належною повагою.

2 місце – Риби. Вразливі та беззахисні жінки цього знака cтeрвoзні за своєю натурою. Саме про них говорять “тихий вир, в якому чоpти”. Це чудові актриси, для яких бути cтеpвою – природний стан.

Читайте також: ІДЕАЛЬНІ ВАРІАНТИ ФАРБУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

1 місце – Скорпіони. Вони віртуозні у своїй cтeрвoзності. Здатні маніпулювати почуттями і грати на найтонших струнах душі. При цьому роблять це аж ніяк не з користі, а лише через власну допитливість.

facebook