fbpx
Дозвілля
Багаті батьки хотіли відділити своїх дітей у школі від бідних учнів. Але те що зробив батько дівчинки повернути все з ніг на голову

Це сталося в звичайній школі, в класі, де зібралися учні з багатих і не зовсім забезпечених сімей.

Історія розказана мені моїм другом (з його дозволу тег «моє»), пише автор.

Так вийшло, що мій друг є власником непоганого бізнесу, але нікому про це не афішує (велик, майка, рюкзачок, треніки – в цьому весь він).

У школі, де вчиться його дочка, група батьків вирішила поміняти в класі шкільні парти.

До слова, вони були в нормальному стані, приблизно такі:

Але їм захотілося нових. Після обговорень батьки розділилися на дві нерівні групи: ті, хто міг скинутися, і 7 чоловік відмовилися (банально немає зайвих грошей).

Їх поставили перед фактом, що їхні діти будуть сидіти за старими партами. Коли мій друг запропонував скинутися трохи більше й купити парти на всіх, то батьки покрутили пальцем біля скроні (типу «чому ми повинні за когось платити, немає грошей – нехай сидять за старими партами»).

У підсумку він взагалі відмовився скидатися. На його доводи, що це призведе до розколу класу на «бідних» і «багатих», його послали мало не відкритим текстом.

Настав “судний день”. У клас завезли нові парти. Приблизно такі:

 

Чотири старі парти зрушили в один кут, там утворилося типу місце з «жебраків» учнів. Мамашки сяяли. Коли мій друг запитав їх, чи не нагадує їм це сюжет з відомого розважального шоу про платного й безкоштовного пацієнта, отримав відповідь: “Ні нуащо”!? Можемо собі дозволити!». Це тривало рівно 1 день. Наступного дня учні, що прийшли до школи, виявили на місці старих парт нові. Приблизно такі:

Плюс дитячі стільці. Приблизно такі:

Так ось. Зараз ці ж матері бігають й кричать, що це є несправедливо, що їхніх дітей принижують й що все повинно бути однакове. Друг дивиться на них й чманіє.

На запитання одного з татусів «Нащо ти це зробив?», Він відповів: «Вважай, що це був соціальний експеримент. І взагалі, ви ж самі хотіли, щоб в однієї частини дітей парти були кращі, ніж в інших, ось і вийшло по-вашому!».

Що ви скажете про такий підхід до вирішення проблеми?

facebook