fbpx

Білорусь погрожує ударами по інфраструктурі Польщі

Армія Білорусі готова нанести удари по території Польщі у відповідь на можливі “провокації країн Заходу”.

Про це заявив журналістам начальник головного розвідувального управління – заступник начальника Генерального штабу збройних сил Білорусі генерал-майор Руслан Косигін, повідомляє БЕЛТА.

За словами Косигіна, Білорусь готова адекватно відповідати на провокації Заходу, територія Польщі з її військовою інфраструктурою у разі початку такого конфлікту стане першочерговим об’єктом удару.

Також Косигін зазначив, що Білорусь готова до різних сценаріїв розвитку ситуації.

“Не хотілося б, щоб цей сценарій був військовим, але на Заході повинні чітко розуміти, що наша відповідь на будь-які озброєні провокації однозначно буде адекватною і жорсткою”, – пояснив Косигін.

Заступник начальника Генштабу збройних сил рб вважає, що підтвердженням цих “задумів”, є заходи оперативної та бойової підготовки країн Альянсу, що проводяться в прилеглих до білорусі країнах, і де як противник розглядаються саме рф та білорусь.

“Територія Польщі, як, втім, і країн Балтії, перетворюється на полігон, на території якого США планують розв’язати в Європі ще один кpивавий конфлікт проти російської федерації та її союзників”, – заявив генерал-майор.

Нині, за його словами, у Польщі завершується процес введення в експлуатацію бази протиракетної оборони.
Косигін переконаний, що Вашингтон і Брюссель під приводом стримування загрози зі сходу відпрацьовує механізм створення угруповань військ для їх можливого застосування на відповідних операційних напрямках проти росії та білорусі.

Наразі в білорусі продовжили військові навчання до 9 липня. Тільки на території Гомельської області триває три види навчань, пише Мілітарний.

Фото: Мілітарний.

07/07/2022

You cannot copy content of this page