fbpx

“Білорусам залишається сподіватися тільки на диво”: опозиційний лідер прокоментував чутки про iнcульт Лукашенка

Повідомлення про iнcульт президента Білорусі Олександра Лукашенка поки що лишаються на рівні чуток.

Про це у коментарі “ТСН.ua” заявив лідер Білоруської соціал-демократичної партії Микола Статкевич.

За його словами, востаннє Лукашенко з’являвся на національному телебаченні три дні тому, 28 липня. З того часу настало затишшя, хоча зазвичай телеканали, підконтрольні владі, щодня транслюють сюжети про діяння президента.

“Три дні його немає, але я не став би вважати це чимось екстраординарним. Подивимося. Хоча, ви розумієте, в країні персональної влади однієї людини, стабільність і стійкість цієї влади виключно зовнішня. І, звичайно, якщо щось справді станеться з Лукшенком, це миттєво дестабілізує ситуацію в країні”, – зазначив Статкевич.

Опозиційний лідер також додав, що останнім часом не спостерігав жодних подій або процесів, які натякали б на те, що щось дійсно сталося. Зокрема, заходи безпеки в країні не посилювалися. Силовики живуть за звичним планом.

Натомість пересічні білоруси у соцмережах почали активно обговорювати можливий iнcульт Лукашенка.

“Звичайно якась частина суспільства збудилася. Більшість людей дуже незадоволені владою. Суспільство придушене. У нас вісім спецслужб. Люди знають, що протести жорстоко придушуються. Тож їм залишається сподіватися тільки на диво. Таким вони вважають раптову cмeрть ненависної їм людини. Вони думають, що після цього все стане добре. Але це неправильно. Якщо ми самі не здобудемо собі свободу і не захищатимемо її, то прийде інший диктатор, який може виявитися навіть гіршим за цього”, – додав Статкевич.

Зазначимо, що вже не вперше у ЗМІ з’являється інформація про хвoрoбу Лукашенка. Зокрема, 2007 року, коли Лукашенко зник з екранів білорусів на деякий час, почали курсувати чутки про його iнфaркт. Пізніше їх спростував сам Лукашенко.

You cannot copy content of this page