fbpx
Події
Британська розвідка оцінила ситуацію у північно-західній частині Чорного моря

Україна значною мірою вже нейтралізувала спроможність Росії контролювати Чорне море у північно-західній частині, – таку заяву оприлюднила пресслужба міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки 21 червня.

У ньому нагадують, що 17 червня Україна заявила про ураження російського корабля біля острова Зміїного, ціллю якого “майже точно”( росіяни зафарбували всі назви і номери своїх кораблів) став російський буксир «Васілій Бех», що доставляв зброю і особовий склад на острів, і це було перше успішне використання протикорабельних ракет Harpoon, наданих західними партнерами.

“Знищення російського корабля з постачальної місії демонструє труднощі, з якими зіткнулася Росія у спробі підтримувати своїх військових, які окупували Зміїний”, – йдеться в огляді.

“Спроможності української берегової оборони значною мірою нейтралізували спроможність РФ встановити контроль над морем і розмістити сили у північно-західній частині Чорного моря. Це підірвало реалізацію початкового оперативного задуму російського вторгнення, що включав створення загрози для Одеської області з моря”, – вважають британські розвідники.

Фото: Новинарня.

06/21/2022

You cannot copy content of this page